Więcej informacji
Pomysły do sypialni - spokojny sen z widokiem na rozgwieżdżone niebo

Sen pod gwiazdami

W tej sypialni, dzięki zamontowaniu okien dachowych w zestawach, udało się zapewnić fantastyczny, panoramiczny widok. Wszystkie okna wyposażone są w system sterowania elektrycznego VELUX można je obsługiwać przy pomocy aplikacji w Twoim telefonie i zamykają się automatycznie w przypadku deszczu. Dodatkowo, na oknach zamontowano markizy, które redukują ilość wpadającego ciepła do pomieszczenia o 73%. Dzięki temu, nawet w słoneczny dzień, w sypialni panują komfortowe warunki. Przezroczysta siateczka wykonana z polichlorku winylu zapewnia dostęp światła do pomieszczenia i nie ogranicza widoku za oknem.

Pomysły do nowoczesnej sypialni
Więcej informacji
Pomysły do sypialni — jaśniejsza sypialnia

Jaśniejsza sypialnia

Dzięki zamontowaniu w tej sypialni kilku okien dachowych, w ciągu dnia wnętrze jest wypełnione naturalny światłem. Wygodne, górne otwieranie umożliwia swobodną obsługę okien dachowych, nawet jeśli tuż obok stoi łóżko. Białe wykończenie, wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem, pasuje do nowoczesnych stylizacji.

Inspiracje do sypialni
Więcej informacji
Pomysły do sypialni — optymalne wykorzystanie przestrzeni

Optymalne wykorzystanie przestrzeni


Dwa okna VELUX do płaskiego dachu nadają przestrzeni zupełnie nowego wymiaru — zapewniają dodatkowe światło dzienne i tym samym rozjaśniają wnętrze.

Pomysły urządzenia sypialni z pomocą dziennego światła
Więcej informacji
Twój nowy balkon

Twój nowy balkon

Połączenie innowacyjnego balkonu dachowego VELUX GDL oraz okna dachowego z dolnym otwieraniem i z elementem doświetlającym przyniosło spektakularny efekt. Okno VELUX GDL po otwarciu przekształca się w niewielki balkon. Górną jego część można uchylić do kąta 45 stopni i zatrzymać w dowolnej pozycji, zaś dolna ma wbudowane wysuwane barierki. Balkon jest tak duży, że swobodnie mogą korzystać z niego dwie osoby równocześnie. 

Więcej informacji
Kontroluj ilość wpadającego światła

Kontroluj ilość wpadającego światła

Do tej sypialni z wysokimi ściankami kolankowymi światło dzienne dociera przez trzy okna dachowe VELUX z górnym otwieraniem. Komfortowe warunki do snu i wypoczynku zapewniają rolety wewnętrze, które zaciemniają pomieszczenie i umożliwiają regulację ilości wpadającego światła.

 

 

Więcej informacji
Sypialnia na dzień i na noc

Sypialnia na dzień i na noc

Trzy okna dachowe z górnym otwieraniem zapewniają oświetlenie pomieszczenia światłem dziennym oraz nieograniczony widok na zewnątrz. Wszystkie okna wyposażone są w rolety wewnętrzne, które gwarantują 100% zaciemnienia i spokojny sen w nocy.

Więcej informacji
Pomysły do sypialni - więcej światła i lepszy widok

Więcej światła i lepszy widok 

W tej sypialni osiągnięcie takiego efektu było możliwe dzięki połączeniu okien dachowych z dolnym otwieraniem z elementem doświetlającym. Okna zapewniają nieograniczony widok na ogród oraz jeszcze więcej światła.