Sypialnia 

Wierzymy, że domy pełne światła są też pełne życia. Światło dzienne i świeże powietrze dodają energii i pomagają się zregenerować. Poprawiają ogólny komfort i samopoczucie domowników oraz umożliwiają lepsze wykorzystanie całego metrażu domu. 

Śpij dobrze 

Wiele osób sądzi, że im mniej światła w sypialni, tym lepiej się śpi. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Naturalne światło pozwala regulować rytm dnia i nocy, sprzyjając regeneracji w nocy i produktywności w dzień. 

Przewiń w dół i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zadbać o jakość snu 

Gdy połączysz w sypialni naturalne światło i świeże powietrze, będziesz lepiej oddychać i rozjaśnisz umysł. Słońce steruje naszym cyklem dobowym. To dlatego mamy tendencję do budzenia się, gdy słońce wschodzi, nawet jeśli spaliśmy krócej niż osiem godzin. Świetliki lub okna dachowe pomagają regulować rytm dobowy, wpuszczając do sypialni naturalne światło. Jest to bardzo ważne, ponieważ rytm dobowy wpływa na funkcjonowanie organizmu - kontroluje wszystko, od cykli snu, przez apetyt, po pracę mózgu. 

Im więcej okien dachowych zamontujesz, tym więcej światła zyskasz. Tak! To takie proste!   

Sypialnia - Twoja przystań

Wybór okien

Które okna dachowe kupić? Jakie akcesoria zamówić? Które połączenia zapewnią największy komfort? Skorzystaj z naszego katalogu online i dobierz perfekcyjne rozwiązanie do swoich potrzeb!

Jak duży remont planujesz?

Powiązane artykuły

Dlaczego VELUX?

Wnętrza pełne światła

Nasze rozwiązania dostarczają do pomieszczeń dużą ilość światła dziennego, niezbędnego do codziennego funkcjonowania, a także tworzą komfortową przestrzeń do życia na poddaszu.

Wyższa wartość domu

Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja z rozwiązaniami VELUX zwiększy wartość nieruchomości i zwróci się w przyszłości.

Pewne i niezawodne rozwiązania

Dzięki naszej szerokiej ofercie rolet i części zamiennych zapewniamy, że produkty VELUX będą Ci służyły przez lata.

Wsparcie na każdym etapie

Jesteśmy zaangażowani w tematy i pytania naszych klientów. Chcemy zapewnić im pełną satysfakcję, od momentu pierwszego kontaktu, poprzez doradztwo, aż po instalację.

Bezkompromisowa jakość

Twoje potrzeby wyznaczają naszą ścieżkę działań. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy produkty tak, aby służyły przez lata.

Odpowiedzialny wybór

Możesz poprawić jakość swojego życia dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które są dobre dla Ciebie i planety.