Korytarz 

Nie pozostawiaj korytarza i schodów bez doświetlenia.  Naturalne światło dodaje blasku i poprawia bezpieczeństwo klatek schodowych. 

Naturalne światło w najmniejszych przestrzeniach 

Miejsca, takie jak przejścia i korytarze, bywają ciemne i nieprzyjemne ze względu na niedobór naturalnego światła. Ale od czego są okna dachowe? Montując okna dachowe, możesz doświetlić każdy zakątek domu i zmienić dotąd mroczne zakamarki w coś wyjątkowego. 

Przewiń w dół, aby poznać nasze triki na maksymalne wykorzystanie najciaśniejszych przestrzeni w domu 

Każde pomieszczenie zasługuje na jasne, naturalne światło. Ale niektóre zakamarki trudniej jest doświetlić, zwłaszcza światłem dziennym. Okna dachowe można stosunkowo łatwo zamontować w kuchni, salonie czy sypialni, ale klatka schodowa, pralnia czy korytarz są za małe, by wpuścić tam światło dzienne. Czyżby? 

Im więcej okien dachowych zamontujesz, tym więcej światła zyskasz. Tak! To takie proste!

Korytarz - oświetlone wejście na poddasze

Wybór okien

Które okna dachowe kupić? Jakie akcesoria zamówić? Które połączenia zapewnią największy komfort? Skorzystaj z naszego katalogu online i dobierz perfekcyjne rozwiązanie do swoich potrzeb!

Jak duży remont planujesz?

Powiązane artykuły

Dlaczego VELUX?

Wnętrza pełne światła

Nasze rozwiązania dostarczają do pomieszczeń dużą ilość światła dziennego, niezbędnego do codziennego funkcjonowania, a także tworzą komfortową przestrzeń do życia na poddaszu.

Wyższa wartość domu

Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja z rozwiązaniami VELUX zwiększy wartość nieruchomości i zwróci się w przyszłości.

Pewne i niezawodne rozwiązania

Dzięki naszej szerokiej ofercie rolet i części zamiennych zapewniamy, że produkty VELUX będą Ci służyły przez lata.

Wsparcie na każdym etapie

Jesteśmy zaangażowani w tematy i pytania naszych klientów. Chcemy zapewnić im pełną satysfakcję, od momentu pierwszego kontaktu, poprzez doradztwo, aż po instalację.

Bezkompromisowa jakość

Twoje potrzeby wyznaczają naszą ścieżkę działań. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy produkty tak, aby służyły przez lata.

Odpowiedzialny wybór

Możesz poprawić jakość swojego życia dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które są dobre dla Ciebie i planety.