Przekształć swoje wnętrze w ulubione miejsce

Zarówno w przypadku aranżowania nowych przestrzeni na poddaszu, jak i renowacji już istniejących, masz szansę wpuścić do domu więcej światła dziennego, więcej świeżego powietrza oraz stworzyć przyjemną atmosferę i zadbać o lepsze widoki.

Jak?

Wybierz okna dachowe VELUX (lub wymień stare okna na nowe produkty VELUX) i ciesz się wszystkimi powyższymi korzyściami, a także lepszą wentylacją, większą wydajnością energetyczną i niższymi rachunkami za ogrzewanie. 
„Pamiętaj, że każde pomieszczenie na poddaszu może być bardziej doświetlone i zdrowsze. A kiedy mówimy KAŻDE, naprawdę mamy na myśli każde.

Co chcesz zobaczyć?

Dlaczego VELUX?

Wnętrza pełne światła

Nasze rozwiązania dostarczają do pomieszczeń dużą ilość światła dziennego, niezbędnego do codziennego funkcjonowania, a także tworzą komfortową przestrzeń do życia na poddaszu.

Wyższa wartość domu

Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja z rozwiązaniami VELUX zwiększy wartość nieruchomości i zwróci się w przyszłości.

Pewne i niezawodne rozwiązania

Dzięki naszej szerokiej ofercie rolet i części zamiennych zapewniamy, że produkty VELUX będą Ci służyły przez lata.

Wsparcie na każdym etapie

Jesteśmy zaangażowani w tematy i pytania naszych klientów. Chcemy zapewnić im pełną satysfakcję, od momentu pierwszego kontaktu, poprzez doradztwo, aż po instalację.

Bezkompromisowa jakość

Twoje potrzeby wyznaczają naszą ścieżkę działań. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy produkty tak, aby służyły przez lata.

Odpowiedzialny wybór

Możesz poprawić jakość swojego życia dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które są dobre dla Ciebie i planety.