Łazienka 

Wyobraź sobie, że zaczynasz dzień pod prysznicem w łazience pełnej słońca i wypełnionej świeżym powietrzem. Dzięki oknom dachowym tak może wyglądać Twój każdy poranek. 

Dobrze zaczniesz każdy dzień 

Łazienki przez długi czas służyły przede wszystkim jako przestrzenie funkcjonalne, w których nie pozostawało zbyt dużo miejsca na zadbanie o walory estetyczne. Uważamy, że czas to zmienić. Jeżeli chcesz mieć piękną łazienkę z naturalnym światłem i świeżym powietrzem, spójrz w górę i zastanów się, jak wykorzystać „piątą ścianę”. 

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się, jak sprawić sobie same miłe poranki 

Czy masz ciemną łazienkę, która przypomina jaskinię? A może męczy Cię zamykanie rolet za każdym razem, gdy chcesz wziąć prysznic? Uzyskanie odpowiedniego połączenia naturalnego światła i prywatności w łazience może wymagać czasu i wysiłku. VELUX ma na to proste rozwiązanie - okna dachowe i świetliki tunelowe. To doskonały sposób, aby zapewnić odpowiedni dopływ naturalnego światła przez cały dzień, bez utraty prywatności. 

Im więcej okien dachowych zamontujesz, tym więcej światła zyskasz. Tak! To takie proste!   

Łazienka - Twoja strefa relaksu i regeneracji

Wybór okien

Które okna dachowe kupić? Jakie akcesoria zamówić? Które połączenia zapewnią największy komfort? Skorzystaj z naszego katalogu online i dobierz perfekcyjne rozwiązanie do swoich potrzeb!

Jak duży remont planujesz?

Powiązane artykuły

Dlaczego VELUX?

Wnętrza pełne światła

Nasze rozwiązania dostarczają do pomieszczeń dużą ilość światła dziennego, niezbędnego do codziennego funkcjonowania, a także tworzą komfortową przestrzeń do życia na poddaszu.

Wyższa wartość domu

Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja z rozwiązaniami VELUX zwiększy wartość nieruchomości i zwróci się w przyszłości.

Pewne i niezawodne rozwiązania

Dzięki naszej szerokiej ofercie rolet i części zamiennych zapewniamy, że produkty VELUX będą Ci służyły przez lata.

Wsparcie na każdym etapie

Jesteśmy zaangażowani w tematy i pytania naszych klientów. Chcemy zapewnić im pełną satysfakcję, od momentu pierwszego kontaktu, poprzez doradztwo, aż po instalację.

Bezkompromisowa jakość

Twoje potrzeby wyznaczają naszą ścieżkę działań. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy produkty tak, aby służyły przez lata.

Odpowiedzialny wybór

Możesz poprawić jakość swojego życia dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które są dobre dla Ciebie i planety.