Nowa edycja programu Strefa Aktywnego Sprzedawcy VELUX

Strefa Aktywnego Sprzedawcy VELUX

Celem Strefy Aktywnego Sprzedawcy VELUX jest wspólne podnoszenie kwalifikacji, promowanie szerokiej gamy rozwiązań, które jeszcze lepiej odpowiedzą na potrzeby klientów i dostarczą im energooszczędnych, komfortowych i estetycznych rozwiązań. 

Ruszyła kolejna edycja programu promocyjnego w ramach Strefy Aktywnego Sprzedawcy VELUX.

W tegorocznej edycji czekają na Was:

PREMIE FINANSOWE

Nagrodzimy nimi zespoły sprzedawców, które w okresie 2.04-31.10.2019 wykażą się efektywną sprzedażą następujących rozwiązań VELUX:

  • Energooszczędne 3-szybowe okna dachowe

  • Zestawy ciepłego montażu BDX

  • Kołnierze kombi i okna kolankowe

  • Nowe kołnierze EDQ do blach na rąbek stojący

  • Rolety zewnętrzne

  • Sterowanie elektryczne okien

  • Innowacyjny system VELUX ACTIVE

  • Rolety wewnętrzne, moskitiery i zewnętrzne markizy przeciwsłoneczne

Dodatkowe premie będzie można otrzymać rozwiązując quizy podnoszące wiedzę o ofercie VELUX i jakość naszej wspólnej komunikacji oraz za zadania specjalne, które już od 16 kwietnia zaczną pojawiać się na platformie programu. Tam też znajdziecie swoje wyniki, sprawdzicie miejsce w rankingu i poznacie wszystkie szczegóły.

TYTUŁ SPRZEDAWCY ROKU 2019

Tytuł przyznamy 10 najlepszym zespołom wyłonionym z każdego z 3 rankingów regionalnych.

Oznacza to, że w całej Polsce 30 zespołów zostanie nagrodzonych prestiżowym tytułem Sprzedawcy Roku i zaproszeniem na wydarzenie specjalne!

UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM WYDARZENIU

Wszystkie zwycięskie zespoły zostaną zaproszone na niezwykłe wydarzenie podsumowujące tegoroczny program. W zeszłym roku świętowaliśmy wspólnie w Madrycie na meczu Real Madryt – CSK Moskwa rozgrywanym na słynnym stadionie Santiago Bernabeu. A w tym roku… to Wy wybierzecie miejsce i wydarzenie, podczas którego uczcimy laureatów programu. Czy będzie to wielki mecz, koncert znanej gwiazdy czy słynny festiwal filmowy – zdecydują wszyscy uczestnicy. Wypatrujcie zaproszeń do głosowania, które już wkrótce trafią do Waszych skrzynek mailowych.

Do dyspozycji uczestników programu Strefa oddajemy nowoczesną platformę z panelem pozwalającym śledzić zespołom swoje wyniki, miejsce w rankingu, odpowiadać na quizy i zadania. Będziemy się też z Wami aktywnie komunikować za pomocą SMS i maili, w których znajdą się zaproszenia do kolejnych premiowanych zadań.

Życzymy wszystkim zespołom świetnych wyników, zdobycia nagród za sprzedaż, udanej rywalizacji i tytułu Sprzedawcy Roku VELUX 2019!

Regulamin promocji jest dostępny poniżej oraz w panelu Strefy Aktywnego Sprzedawcy.