STREFA Aktywnego
Sprzedawcy VELUX

Rozwijaj swoje kompetencje i odbieraj nagrody!

Program STREFA niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem, co cieszy również nas i motywuje do tego, by jego kolejne edycje były jeszcze lepsze.

I dlatego w nowym roku zaczniemy trochę inaczej, bo już od 4 stycznia będziemy nagradzać Was za zdobywanie wiedzy i aktywne polecanie naszych rozwiązań.

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY

Nowa edycja niesie za sobą kilka zmian. Zdecydowaliśmy się najbliższą edycję programu dedykować tylko aktywnym uczestnikom. Co to oznacza? Warunkiem wypłaty zdobytych nagród będzie zdobycie premii w minimum 2 promocjach produktowych i zrealizowanie minimum jednego quizu, zadania i jednego e-learningu.

PREMIE ZA E-LEARNINGI

W 2021 roku bardzo mocno stawiamy na podnoszenie Waszych kwalifikacji. Oprócz punktów za doskonale Wam znane quizy i zadania będziemy przyznawać premie za e-learningi. Wypatrujcie uważnie wszystkich komunikatów dotyczących zadań, quizów i e-learningów.

Kategorie produktowe będziemy uruchamiać stopniowo i będą one podzielone na 3 obszary:

  • Nowości produktowe
  • Produkty dla każdego
  • Produkty specjalne

W ramach każdego obszaru zaplanowaliśmy kilka kategorii. Z pierwszą "Nowością produktową", czyli Nowym Oknem Standard Plus, gdzie za zakup 10 sztuk przyznajemy premie w wysokości 400 zł, startujemy już 4 stycznia 2021 r.

Największą partię kategorii produktowych zaprezentujemy Wam już tradycyjnie z początkiem kwietnia. Wtedy też odsłonimy maksymalną pulę nagród do zdobycia.

JESZCZE WIĘCEJ PREMII I BONUSÓW

W tym roku bądźcie też otwarci na wyzwania specjalne i extra bonusy. Będziemy Was nimi zaskakiwać przez cały okres trwania programu.

A CO Z RANKINGIEM I NAGRODĄ GŁÓWNĄ?

Wszystkich na pewno najbardziej interesuje ranking, przyznanie tytułu Sprzedawcy Roku 2021 i nagroda główna. Ta część pozostaje niezmieniona. Jak co roku przyznamy ten honorowy tytuł 10 najlepszym zespołom wyłonionym w każdym z 3 rankingów regionalnych, czyli łącznie nagrodzimy aż 30 najlepszych zespołów z całej Polski.

Nad formułą podziękowania najlepszym już pracujemy. O szczegółach będziemy Was informować w trakcie trwania programu.

Życzymy wszystkim zespołom świetnych wyników, udanej rywalizacji i zdobycia tytułu Sprzedawcy Roku 2021!
Regulamin programu jest dostępny poniżej oraz w panelu Strefy Aktywnego Sprzedawcy.