Rozpoczynamy program Strefa Aktywnego Sprzedawcy 2018, w którym motywujemy do rozwoju naszego wspólnego biznesu, a najlepszych sprzedawców nagradzamy wyjątkowymi nagrodami! 


W tegorocznej edycji skupimy się na rozwoju sprzedaży kilku wybranych grup produktowych, a za realizację celu w każdej z kategorii będzie można otrzymać wartościowe nagrody! Zadania można realizować w okresie od 3. kwietnia do 31. października 2018 r. Łączna suma nagród pieniężnych, jaką można zdobyć w ciągu całego programu Strefa Aktywnego Sprzedawcy 2018 to 3 780 zł!

30 najlepszych zespołów, po 10 z każdego z trzech Regionów Sprzedażowych VELUX Polska, otrzyma tytuł Sprzedawcy Roku 2018 oraz 2-osobowe zaproszenia na wyjazd - wyjątkowe sportowe wydarzenie, które odbywać się będzie pod koniec 2018 r.

Szczegółowe informacje na temat programu Strefa Aktywnego Sprzedawcy 2018 są dostępne Regulaminie, a także u Przedstawicieli Handlowych i w Dziale Obsługi Klienta firmy VELUX.

Serdecznie zapraszamy do udziału i regularnego korzystania z panelu, gdzie znajdą się informacje o aktualnych wynikach, nagrodach oraz quizy, dzięki którym można zwiększyć wygraną!