Nowa Strefa Aktywnego Sprzedawcy 

Produkujemy najwyższej jakości okna i z Waszym cennym wsparciem dostarczamy je tysiącom klientów. Strefa Aktywnego Sprzedawcy to nasz sposób, aby Waszą pracę uczynić przyjemniejszą i ciekawszą. Dzięki niej zdobędziecie wiedzę, która pomoże skutecznie sprzedawać, a do tego nawet 3000 zł premii. Najlepsi z Was zawalczą o tytuł Sprzedawcy Roku. 


1. Wyzwania podstawowe z premią do 2500 zł

Pozwalają na zdobycie nawet 2500 zł za skuteczną sprzedaż 6 różnych kategorii produktowych i realizację krótkich wyzwań okresowych. Wybraliśmy produkty, które zapewniają klientom wysoki poziom korzyści i jakości VELUX, a Wy pracując z nimi będziecie mogli skutecznie realizować cele sprzedażowe swoich hurtowni. Za każdą z kategorii przysługuje premia zależna od progu sprzedaży, jaki przekroczycie w okresie od 3 kwietnia do 10 listopada 2017. Wysokości progów znajdziecie poniżej. Premie zdobyte za sprzedaż wszystkich produktów wypłacimy zespołowi Strefy po zakończeniu programu w grudniu 2017. 

W tym roku będziecie mogli śledzić swoje postępy na żywo w specjalnym panelu. Warto tam zaglądać, bo daje on możliwość zawalczenia o jeszcze więcej…

2. Szansa na zwiększenie premii do 3000 zł

W tym roku kładziemy nacisk na aktywność. W Strefie pojawią się specjalne wyzwania dodatkowe – krótkie promocje produktowe, quizy i zadania, których realizacja pozwoli Wam na zdobycie nawet 20% bonusu powiększającego nagrodę za wyzwania podstawowe. Będzie ciekawie, będzie szybko i będzie się działo. Zachęcamy, aby cały Wasz zespół zarejestrował w systemie swoje adresy mailowe i telefony, dzięki czemu nie ominie Was żadna okazja!

3. Rywalizacja o tytuł Sprzedawcy Roku

Dwadzieścia pięć zespołów, które zdobędą najwyższe premie za wyzwania podstawowe wraz z bonusem za wyzwania dodatkowe, zyska jeszcze więcej. Pięć najlepszych zespołów w Polsce i po pięć z każdego regionu otrzymają tytuł Sprzedawcy Roku VELUX 2017. Na dobre miejsce warto pracować już od dziś. Życzymy powodzenia i…