Strefa VELUX 2020
Wiedza daje korzyści

STREFA Aktywnego Sprzedawcy VELUX

Edycja 2020 została zakończona

Sukces wszystkich dotychczasowych edycji i popularność zeszłorocznego wydania programu sprawiły, że z dumą ogłaszamy kontynuację naszego wspólnego projektu i już 1 kwietnia startujemy z kolejną edycją programu STREFA Aktywnego Sprzedawcy VELUX!

Ten doskonale znany Wam program wciąż łączy dwa najważniejsze aspekty – rozwijanie wiedzy i możliwość uzyskiwania dodatkowych premii dla aktywnych i rozszerzających swoje kompetencje uczestników. Jednak nowa edycja niesie za sobą kilka zmian, o których piszemy poniżej.

CO SIĘ NIE ZMIENIA W 2020 ROKU?

1. CEL: WIEDZIEĆ WIĘCEJ – PRACOWAĆ ŁATWIEJ

Bez zmian pozostaje cel. Wspólnie podnosimy kwalifikacje, by lepiej odpowiadać na potrzeby klientów i dostarczać im lepiej dopasowane produkty z szerokiej gamy energooszczędnych, komfortowych i estetycznych rozwiązań VELUX

2. KORZYŚCI FINANSOWE: SYSTEM PREMIOWY

Jak co roku, przygotowaliśmy system nagród pieniężnych dla aktywnych uczestników naszego programu, którzy w okresie 1.04.–31.10.2020 okażą się najskuteczniejsi w sprzedaży następujących rozwiązań VELUX:

  • Okna drewniano-poliuretanowe
  • Zestawy izolacyjne BDX
  • Kołnierze uszczelniające kombi
  • Okna kolankowe (VFE, VFA, VFB, VIU)
  • Kołnierze EDQ, EDJ i EDT (dostępne w sprzedaży od 3.08.2020) 
  • Markizy
  • Produkty dekoracyjne i moskitiery
  • Rolety zewnętrzne
  • Systemy sterowania oknami VELUX INTEGRA® i VELUX ACTIVE

Podobnie jak w poprzedniej edycji, można będzie otrzymywać dodatkowe premie za rozwiązywanie quizów i zadań specjalnych, a pierwsze z nich pojawią się na platformie programu już 16 kwietnia!

3. PRESTIŻOWA NAGRODA: TYTUŁ SPRZEDAWCY ROKU 2020

Jak co roku, przyznamy ten honorowy tytuł wpływający na wizerunek i postrzeganie profesjonalizmu jego posiadaczy.

Tytuł Sprzedawcy Roku i nagrodę specjalną otrzyma 10 najlepszych zespołów wyłonionych z każdego z 3 rankingów regionalnych, czyli łącznie aż 30 najlepszych zespołów z całej Polski.

4. FORMUŁA PODZIĘKOWANIA NAJLEPSZYM

Już pracujemy nad tym, jak w wyjątkowy sposób uhonorować najlepszych Sprzedawców VELUX. Szczegóły przekażemy wkrótce.

CO SIĘ ZMIENIA W EDYCJI 2020?

1. RÓŻNORODNOŚĆ ZADAŃ

Jako innowacyjny producent chcemy Wam zaproponować ciekawszą i bardziej interaktywną formułę zadań i quizów, dlatego w tegorocznej edycji pojawią się zarówno pytania otwarte, jak i pytania wielokrotnego wyboru, ale też fotoquizy i zadania specjalne.

2. JUBILEUSZOWE AKCENTY

Tak! Jesteśmy dumni z 30 lat obecności firmy VELUX w Polsce, więc spodziewajcie się też zadań związanych z tym wielkim Jubileuszem.

Życzymy wszystkim zespołom świetnych wyników, zdobycia nagród za sprzedaż, udanej rywalizacji i tytułu Sprzedawcy Roku VELUX 2020
Regulamin programu jest dostępny poniżej oraz w panelu Strefy Aktywnego Sprzedawcy.