Strefa Aktywnego Sprzedawcy VELUX

Rywalizacja w STREFIE VELUX dobiegła końca!

Bardzo dziękujemy za udział w rywalizacji. Przed nami czas na podsumowanie wyników. Kto otrzyma tytuł Sprzedawcy Roku VELUX 2019 i pojedzie z nami do Maroko? Zwycięzców ogłosimy już 15 listopada 2019 na platformie internetowej.

Ruszyła kolejna edycja programu promocyjnego w ramach Strefy VELUX.

Celem Strefy Aktywnego Sprzedawcy VELUX jest wspólne podnoszenie kwalifikacji, promowanie szerokiej gamy rozwiązań, które jeszcze lepiej odpowiedzą na potrzeby klientów i dostarczą im energooszczędnych, komfortowych i estetycznych rozwiązań. 

W tegorocznej edycji czekają na Was:

PREMIE FINANSOWE

Nagrodzimy nimi zespoły sprzedawców, które w okresie 2.04-31.10.2019 wykażą się efektywną sprzedażą następujących rozwiązań VELUX:

  • Energooszczędne 3-szybowe okna dachowe

  • Zestawy ciepłego montażu BDX

  • Kołnierze kombi i okna kolankowe

  • Nowe kołnierze EDQ do blach na rąbek stojący

  • Rolety zewnętrzne

  • Sterowanie elektryczne okien

  • Innowacyjny system VELUX ACTIVE

  • Rolety wewnętrzne, moskitiery i zewnętrzne markizy przeciwsłoneczne

Dodatkowe premie będzie można otrzymać rozwiązując quizy podnoszące wiedzę o ofercie VELUX i jakość naszej wspólnej komunikacji oraz za zadania specjalne, które już od 16 kwietnia zaczną pojawiać się na platformie programu. Tam też znajdziecie swoje wyniki, sprawdzicie miejsce w rankingu i poznacie wszystkie szczegóły.

TYTUŁ SPRZEDAWCY ROKU 2019

Tytuł przyznamy 10 najlepszym zespołom wyłonionym z każdego z 3 rankingów regionalnych.

Oznacza to, że w całej Polsce 30 zespołów zostanie nagrodzonych prestiżowym tytułem Sprzedawcy Roku i zaproszeniem na wydarzenie specjalne!

UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM WYDARZENIU

Wszystkie zwycięskie zespoły zostaną zaproszone na niezwykłe wydarzenie podsumowujące tegoroczny program. W zeszłym roku świętowaliśmy wspólnie w Madrycie na meczu Real Madryt – CSK Moskwa rozgrywanym na słynnym stadionie Santiago Bernabeu. A w tym roku… to Wy wybierzecie miejsce i wydarzenie, podczas którego uczcimy laureatów programu. Czy będzie to wielki mecz, koncert znanej gwiazdy czy słynny festiwal filmowy – zdecydują wszyscy uczestnicy. Wypatrujcie zaproszeń do głosowania, które już wkrótce trafią do Waszych skrzynek mailowych.

Do dyspozycji uczestników programu Strefa oddajemy nowoczesną platformę z panelem pozwalającym śledzić zespołom swoje wyniki, miejsce w rankingu, odpowiadać na quizy i zadania. Będziemy się też z Wami aktywnie komunikować za pomocą SMS i maili, w których znajdą się zaproszenia do kolejnych premiowanych zadań.

Życzymy wszystkim zespołom świetnych wyników, zdobycia nagród za sprzedaż, udanej rywalizacji i tytułu Sprzedawcy Roku VELUX 2019!

Regulamin promocji jest dostępny poniżej oraz w panelu Strefy Aktywnego Sprzedawcy.