Praca w VELUX

Życie pełne światła

To najważniejsze zadanie Grupy VELUX. Dosłownie i w przenośni. Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu nasze rozwiązania tworzą zdrowe warunki mieszkalne w domach. Możliwość pracy w VELUX daje ludziom szansę na rozwój i świetną przyszłość. Grupa VELUX została założona przez ludzi, którzy odważyli się zapytać: "A co, jeśli...". Ta ciekawość i zaangażowanie wciąż jest naszym wyznacznikiem. W VELUX ludzie i ich pomysły otrzymują szansę rozwoju. Każdy - od pracownika hali produkcyjnej po sprzedawcę naszych rozwiązań - może zgłosić pomysł na nowy produkt lub proces, a firma stwarza możliwość jego realizacji. W ten sposób najlepsze rozwiązania - i wielkie talenty - rozwijają się.

Jesteśmy międzynarodową organizacją o globalnym zasięgu. Nieważne czy jesteś pracownikiem produkcji we Francji czy sprzedaży w Polsce, jesteś częścią międzynarodowego zespołu, który działając wspólnie wyznacza nowe standardy. Dla zdrowych i komfortowych warunków mieszkalnych. Dla osiągnięcia zrównoważonych rozwiązań na przyszłość. Podobnie jak w przypadku innych firm, nasza działalność zależy od ludzi, którzy dla nas pracują. Zaangażowanych w swoją pracę pracowników, którzy kreują nowe pomysły i posiadają umiejętności do ich realizacji. Zaangażowanie naszych pracowników, ich innowacyjność i talent potrzebują odpowiednich warunków, aby się rozwijać. To powiedział nasz założyciel, Villum Kann Rasmussen już w 1985 roku. Zapoznaj się z fascynującą historią o tym, jak firma zajmująca się wentylacją i światłem („VE-LUX") rozwinęła się w międzynarodową markę w branży materiałów budowlanych.

Dołącz do nas

Szukamy kolejnych talentów

Oferty pracy

Zawsze z radością zatrudnimy na wolnych stanowiskach w naszej firmie osoby, których pasja i talenty będą pozwalały im rozwijać się razem z nami. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie!

Aktualne oferty pracy

Poznaj naszych pracowników

Dla wielu ludzi marka VELUX jednoznacznie kojarzy się z oknami dachowymi. Natomiast praca w Grupie VELUX oznacza znacznie więcej. W Grupie VELUX, wierzymy, że ludzi należy obdarzać zaufaniem i odpowiedzialnością. Każdy pracownik jest wyjątkowy i ma wpływ na to, w jakim kierunku chce się rozwijać, tworząc tym samym swoją ścieżkę kariery. Jeden projekt zwykle prowadzi do następnego, stanowiąc kolejny krok do nowego stanowiska w organizacji.

Ponieważ jesteśmy firmą międzynarodową oraz liderem w branży, stwarzamy wiele możliwości rozwoju kariery. Kariery, która rozwija się w otoczeniu ludzi pełnych pasji, dbających zarówno o siebie nawzajem jak i o produkty, które wprowadzają na rynek.

Praca w Produkcji i Logistyce

Praca w Rozwoju i Technologii Produktu

Praca w Marketingu i Sprzedaży

Praca w Globalnych Funkcjach Wspierających
Grupa VELUX

Nasze placówki

VELUX w Polsce mapa

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi blisko 2 mld zł. Zatrudniają w sumie ponad 4000 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich lat (2016-2018) Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 220 mln zł w modernizację i rozwój fabryk oraz dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX.

Grupa VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które przekazały ponad 131 mln zł na wsparcie organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR, będącym jednocześnie pierwszym takim raportem w branży stolarki.

Spółka handlowa VELUX Polska Sp. z o.o.  w Warszawie
Fabryka okien  w Gnieźnie
Fabryka okuć w Gnieźnie

Fabryka okien w Namysłowie

Jak ubiegać się o pracę?

Złóż precyzyjne CV. Jeśli chcesz, możesz też dołączyć list motywacyjny.

Rekrutacja obejmuje zwykle dwa spotkania. 

Wybieramy najlepszego kandydata na dane stanowisko, do zespołu i naszej firmy.

Pytania i odpowiedzi

Co trzeba zrobić, aby rozpocząć pracę w firmie VELUX?
Jaki poziom znajomości angielskiego jest wymagany?
W jakim języku napisać podanie?
Jak przesłać swoje podanie?
Jak dowiem się, że VELUX otrzymał moją aplikację?
W jaki sposób ocenia się moją aplikację?
Czy mogę jednocześnie ubiegać się o pracę na więcej niż jednym stanowisku?

Czy przeprowadzane są jakieś dodatkowe testy kwalifikacyjne?

Jak należy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?
Czy rozpatrujecie aplikacje, które nie są odpowiedzią na oferty pracy?