Zapewnij swojej karierze świetlaną przyszłość

sprawdź najnowsze oferty pracy w swojej okolicy
Kliknij i odkryj nowe możliwości rozwoju swojej kariery. 
Życie pełne światła
To najważniejsze zadanie Grupy VELUX - dosłownie i w przenośni. Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu nasze rozwiązania tworzą zdrowe warunki mieszkalne w domach. Możliwość pracy w VELUX daje ludziom szansę na rozwój i świetną przyszłość. Grupa VELUX została założona przez ludzi, którzy odważyli się zapytać: "A co, jeśli...". Ta ciekawość i zaangażowanie wciąż jest naszym wyznacznikiem. W VELUX ludzie i ich pomysły otrzymują szansę rozwoju. Każdy - od pracownika hali produkcyjnej po sprzedawcę naszych rozwiązań - może zgłosić pomysł na nowy produkt lub proces, a firma stwarza możliwość jego realizacji. Na codzień kierujemy wartościami, takimi jak:

Zaangażowanie

Pasjonuje nas to, co robimy i dokładamy wszelkich starań, aby realizować nasze wspólne cele.

Orientacja na klienta

Osoby, które mieszkają, pracują i odpoczywają na poddaszu są w centrum naszego zainteresowania.

Odwaga

Mamy odwagę być ambitni i próbować rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiliśmy.

Wzajemny szacunek

Szanujemy się i troszczymy o siebie nawzajem oraz traktujemy innych tak, jak sami chcieliby być traktowani.

Odpowiedzialność społeczna

Działamy jako Przedsiębiorstwo Modelowe, tworząc przyjazne warunki dla ludzi i troszcząc się o dobro planety.

Szybka reakcja

Nieustannie poszukujemy nowych możliwości, dostosowujemy się do zmieniającego się otoczenia i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Aktualne oferty pracy

Praca w Business Services

Planujesz rozwój swojej kariery w dziale Business Services? Dowiedz się więcej czym się kierujemy w codziennej pracy, na czym polegają są nasze obowiązki i jakie benefity oferuje firma VELUX.  Poznaj strukturę działu i zaaplikuj już teraz!

Plan na przyszłość zaczyna się od naszej przeszłości

W ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju 2030 zobowiązujemy się do zniwelowania naszej historycznej emisji CO2 i osiągnięcia neutralności węglowej na 100-lecie naszej działalności w 2041 roku.
Śwetlana kariera czeka na Ciebie w VELUX

Twoja świetlana przyszłość czeka

Jeśli mielibyśmy wybrać jeden czynnik, który robi ogromną różnicę, to są pracujący z nami ludzie. Poznaj przyszłych współpracowników i dołącz do naszego zespołu.
Grupa VELUX

Grupa VELUX w Polsce z prestiżowym tytułem Top Employer 2023

Grupa VELUX w Polsce otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer 2023. Tytuł przyznawany jest przez Top Employers Institute na podstawie szczegółowego audytu, który jest jednym z najbardziej wymagających, a certyfikat jest jednym z najbardziej cenionych. Wyróżnienie Top Employer świadczy o zaangażowaniu organizacji w tworzenie lepszego środowiska pracy poprzez wdrażanie wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktyk HR. 

Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza zawierającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje sześć domen składających się z 20 tematów, m.in: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja. Do grona nagrodzonych należą te firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji wartościami i etyką oraz spełniają najwyższe standardy realizacji praktyk i procesów strategii zarządzania zasobami ludzkimi.

„Certyfikat Top Employer to dla nas ogromne wyróżnienie. Potwierdza, że jesteśmy godnym zaufania pracodawcą oraz właściwy kierunek naszych działań – zapewnienie komfortowych warunków pracy, dbałość o dobrostan pracowników i ich rodzin, a także koncentrację na różnorodności i wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego. Ten tytuł dedykujemy wszystkim pracownikom, gdyż to dzięki nim jesteśmy top pracodawcą” – podkreśla Anna Dudzińska, Senior HR Business Partner z firmy VELUX Polska

W ramach programu Top Employer certyfikowano i nagrodzono ponad 2000 najlepszych pracodawców w 121 krajach/regionach na pięciu kontynentach. W Polsce certyfikat Top Employer otrzymało 76 firm.

O Top Employers Institute

Top Employers Institute to globalna organizacja z siedzibą w Amsterdamie. Od ponad 30 lat bada politykę personalną firm i organizacji na całym świecie. Dzięki programowi certyfikacji Top Employers Institute organizacje biorące udział w programie, zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane za pracodawców z wyboru.

 
 

Nasze placówki

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi blisko 2 mld zł. Zatrudniają w sumie ponad 4000 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich lat (2016-2018) Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 220 mln zł w modernizację i rozwój fabryk oraz dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX.

Grupa VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które przekazały ponad 131 mln zł na wsparcie organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR, będącym jednocześnie pierwszym takim raportem w branży stolarki.

 Biuro VELUX Polska VELUX Polska Sp. z o.o.
spółka handlowa
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa
tel.: +48 22 33 77 00
e- mail ogólny: kontakt@velux.pl
e- mail HR: hr.v-pl@velux.com

Spółka handlowa VELUX Polska została założona w 1990 roku w Warszawie.  Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.
 
Firma prowadzi sprzedaż okien dachowych VELUX do sieci hurtowni na terenie całej Polski. Działa również w segmencie e-commerce, oferując klientom indywidualnym bogatą gamę rolet w swoim sklepie internetowym veluxshop.pl. Doradcy techniczni firmy służą poradami odnośnie zastosowania produktów VELUX, a także świadczą usługi serwisowe. Dział marketingu i PR odpowiada za wszystkie działania komunikacyjne w prasie, TV, radio, Internecie, a także w mediach społecznościach. W strukturach spółki funkcjonuje również Centrum Usług Wspólnych, obsługujące wiele innych rynków Europy. Pracują w nim wysokiej klasy specjaliści z zakresu prawa podatkowego i księgowości, biegle władający wieloma językami.
 

  Fabryka okien w Gnieźnie
ul. Słoneczna 29
62-200 Gniezno
tel.: +48 61 42 39 500
e-mail: rekrutacja.nbpl@velux.com

Firma NB Polska Sp. z o.o. w Gnieźnie, należy do Duńskiego koncernu VELUX. 

W Gnieźnie znajdują się dwie fabryki koncernu. W fabryce produkcji okien wytwarzane są drewniane okna dachowe. Fabryka istnieje od 2000 roku i zachowuje najwyższe standardy jakościowe. Jako firma modelowa dbamy również o wysoki poziom bezpieczeństwa zatrudnionych pracowników poprzez rozwiązania techniczno-organizacyjne i budowanie świadomości kultury bezpiecznej pracy. Skupiamy się na aspektach środowiskowych, dbamy o jak najlepsze wykorzystanie drewna, które pozyskujemy tylko od certyfikowanych dostawców.  Mottem które nam przyświeca w codziennej pracy, jest dostarczanie produktów które dostarczają światło dzienne i świeże powietrze.
  Fabryka okuć w Gnieźnie
ul. Kolejowa 7
62-200 Gniezno
tel.: +48 61 42 39 600
e-mail: rekrutacja.nbpl@velux.com


Dział Hardware firmy NB Polska Sp. z o.o., znajdującej się w Gnieźnie zajmuje się produkcją okuć okiennych i plastikowych części do okien VELUX.

Fabryka ta powstała w 1998 roku przy ul. Słonecznej 29 i w roku 2002, w związku z dynamicznym rozwojem, została przeniesiona na ul. Kolejową 7. Na dział okuć okiennych (Hardware) składają się obecnie 4 hale produkcyjne oraz 1 hala magazynowa. Liczba aktualnie zatrudnionych pracowników w działach produkcyjnych oraz około produkcyjnych (takich jak jakość, logistyka, utrzymanie ruchu, administracja) wynosi ponad 320 osób. Gnieźnieńskie zakłady oferują pracownikom wiele dodatkowych atrakcji. Istnieje bowiem wiele grup pasjonatów zrzeszających np. fanów piłki ręcznej czy wędkarstwa. Dodatkowo, pracownicy stworzyli piłkarską Drużynę VELUX, która dumnie reprezentuje naszą firmę w turniejach piłkarskich. 

  Fabryka okien w Namysłowie
ul. Oleśnicka 12
46-100 Namysłów
tel.: +48 77 403 71 00
e-mail HR: hr.nmpl@velux.com

Fabryka okien i kołnierzy aluminiowych w Namysłowie zatrudnia blisko 800 osób, a jej powierzchnia –  niemal 70 tysięcy metrów kwadratowych zajmuje obszar kilkunastu boisk piłkarskich. Zakład w Namysłowie jest cenionym miejscem pracy. Fabryka zajęła I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, a także otrzymała tytuł „wiodącego przedsiębiorstwa we wdrażaniu procesów ciągłego doskonalenia KAIZEN”.
W Namysłowie znajduje się centrum dystrybucji Grupy VELUX na rynek polski i europejski.