Zobacz dostępne oferty pracy

Poznaj naszych pracowników

Praca w VELUX

Życie pełne światła

To najważniejsze zadanie Grupy VELUX. Dosłownie i w przenośni. Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu nasze rozwiązania tworzą zdrowe warunki mieszkalne w domach. Możliwość pracy w VELUX daje ludziom szansę na rozwój i świetną przyszłość. Grupa VELUX została założona przez ludzi, którzy odważyli się zapytać: "A co, jeśli...". Ta ciekawość i zaangażowanie wciąż jest naszym wyznacznikiem. W VELUX ludzie i ich pomysły otrzymują szansę rozwoju. Każdy - od pracownika hali produkcyjnej po sprzedawcę naszych rozwiązań - może zgłosić pomysł na nowy produkt lub proces, a firma stwarza możliwość jego realizacji. W ten sposób najlepsze rozwiązania - i wielkie talenty - rozwijają się.

Jesteśmy międzynarodową organizacją o globalnym zasięgu. Nieważne czy jesteś pracownikiem produkcji we Francji czy sprzedaży w Polsce, jesteś częścią międzynarodowego zespołu, który działając wspólnie wyznacza nowe standardy. Dla zdrowych i komfortowych warunków mieszkalnych. Dla osiągnięcia zrównoważonych rozwiązań na przyszłość. Podobnie jak w przypadku innych firm, nasza działalność zależy od ludzi, którzy dla nas pracują. Zaangażowanych w swoją pracę pracowników, którzy kreują nowe pomysły i posiadają umiejętności do ich realizacji. Zaangażowanie naszych pracowników, ich innowacyjność i talent potrzebują odpowiednich warunków, aby się rozwijać. To powiedział nasz założyciel, Villum Kann Rasmussen już w 1985 roku. Zapoznaj się z fascynującą historią o tym, jak firma zajmująca się wentylacją i światłem („VE-LUX") rozwinęła się w międzynarodową markę w branży materiałów budowlanych.

Dołącz do nas

Szukamy kolejnych talentów

Oferty pracy

Zawsze z radością zatrudnimy na wolnych stanowiskach w naszej firmie osoby, których pasja i talenty będą pozwalały im rozwijać się razem z nami. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie!

Aktualne oferty pracy

Poznaj naszych pracowników

Dla wielu ludzi marka VELUX jednoznacznie kojarzy się z oknami dachowymi. Natomiast praca w Grupie VELUX oznacza znacznie więcej. W Grupie VELUX, wierzymy, że ludzi należy obdarzać zaufaniem i odpowiedzialnością. Każdy pracownik jest wyjątkowy i ma wpływ na to, w jakim kierunku chce się rozwijać, tworząc tym samym swoją ścieżkę kariery. Jeden projekt zwykle prowadzi do następnego, stanowiąc kolejny krok do nowego stanowiska w organizacji.

Ponieważ jesteśmy firmą międzynarodową oraz liderem w branży, stwarzamy wiele możliwości rozwoju kariery. Kariery, która rozwija się w otoczeniu ludzi pełnych pasji, dbających zarówno o siebie nawzajem jak i o produkty, które wprowadzają na rynek.

Praca w Produkcji i Logistyce

Praca w Rozwoju i Technologii Produktu

Praca w Marketingu i Sprzedaży

Praca w Globalnych Funkcjach Wspierających

Nasze placówki

Mapa Polski

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi blisko 2 mld zł. Zatrudniają w sumie ponad 4000 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich lat (2016-2018) Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 220 mln zł w modernizację i rozwój fabryk oraz dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX.

Grupa VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które przekazały ponad 131 mln zł na wsparcie organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR, będącym jednocześnie pierwszym takim raportem w branży stolarki.

Spółka handlowa VELUX Polska Sp. z o.o.  w Warszawie
Fabryka okien  w Gnieźnie
Fabryka okuć w Gnieźnie

Fabryka okien w Namysłowie

Jak ubiegać się o pracę?

Złóż precyzyjne CV. Jeśli chcesz, możesz też dołączyć list motywacyjny.

Rekrutacja obejmuje zwykle dwa spotkania. 

Wybieramy najlepszego kandydata na dane stanowisko, do zespołu i naszej firmy.

Pytania i odpowiedzi

Co trzeba zrobić, aby rozpocząć pracę w firmie VELUX?
Jaki poziom znajomości angielskiego jest wymagany?
W jakim języku napisać podanie?
Jak przesłać swoje podanie?
Jak dowiem się, że VELUX otrzymał moją aplikację?
W jaki sposób ocenia się moją aplikację?
Czy mogę jednocześnie ubiegać się o pracę na więcej niż jednym stanowisku?

Czy przeprowadzane są jakieś dodatkowe testy kwalifikacyjne?

Jak należy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?
Czy rozpatrujecie aplikacje, które nie są odpowiedzią na oferty pracy?
Grupa VELUX