Salon 

Miejsce, w którym spędzasz najwięcej czasu, powinno być wygodne i komfortowe. Ożyw swój salon, wpuszczając do niego więcej słońca i świeżego powietrza przez okna dachowe, a przy okazji zadbaj o lepszy klimat wnętrza. Okna dachowe wpuszczają do salonu jasne światło, ożywiają kolory i dają mnóstwo energii. 

Pokój, w którym spędzamy najwięcej czasu 

Naturalne światło zmienia się w ciągu dnia. Obserwuj je przez okna dachowe i korzystaj z każdej chwili! 

Przewiń w dół i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby urządzić idealny salon.

Z badań wynika, że aż 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach, z czego zdecydowanie najwięcej w salonie. Przebywając w domu wcale nie musimy rezygnować z naturalnego światła. Okno dachowe pozwoli wpuścić do wnętrz dużo światła dziennego i da poczucie ciągłości z otoczeniem. 

Im więcej okien dachowych zamontujesz, tym więcej światła zyskasz. Tak! To takie proste!

Salon - Twoje przytulne gniazdko

Wybór okien

Które okna dachowe kupić? Jakie akcesoria zamówić? Które połączenia zapewnią największy komfort? Skorzystaj z naszego katalogu online i dobierz perfekcyjne rozwiązanie do swoich potrzeb!

Jak duży remont planujesz?

Powiązane artykuły

Dlaczego VELUX?

Wnętrza pełne światła

Nasze rozwiązania dostarczają do pomieszczeń dużą ilość światła dziennego, niezbędnego do codziennego funkcjonowania, a także tworzą komfortową przestrzeń do życia na poddaszu.

Wyższa wartość domu

Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja z rozwiązaniami VELUX zwiększy wartość nieruchomości i zwróci się w przyszłości.

Pewne i niezawodne rozwiązania

Dzięki naszej szerokiej ofercie rolet i części zamiennych zapewniamy, że produkty VELUX będą Ci służyły przez lata.

Wsparcie na każdym etapie

Jesteśmy zaangażowani w tematy i pytania naszych klientów. Chcemy zapewnić im pełną satysfakcję, od momentu pierwszego kontaktu, poprzez doradztwo, aż po instalację.

Bezkompromisowa jakość

Twoje potrzeby wyznaczają naszą ścieżkę działań. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy produkty tak, aby służyły przez lata.

Odpowiedzialny wybór

Możesz poprawić jakość swojego życia dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które są dobre dla Ciebie i planety.