Więcej informacji
Pomysły do pokojów dziecięcych — Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Umieszczone na antresoli łóżko jest świetnym sposobem na uzyskanie dodatkowej przestrzeni w pokoju nastolatka. Dzięki trzem dużym oknom dachowym, wnętrze jest otwarte, przyjazne i pełne świeżego powietrza. Jedno okno jest umieszczone bardzo wysoko, aby zagwarantować dostęp światła dziennego do każdego zakątka pomieszczenia. Jest to elektryczne okno dachowe VELUX, które można otwierać i zamykać przy pomocy klawiatury naściennej lub za pomocą aplikacji w telefonie.

Pomysły do pokoju dziecięcego
Więcej informacji
Pomysły do pokojów dziecięcych — Więcej słońca niż kiedykolwiek

Więcej słońca niż kiedykolwiek

Okna dachowe VELUX zapewniają więcej światła niż tradycyjne okna montowane w lukarnach. Nasza roleta zaciemniająco-plisowana to rozwiązanie łączące w sobie to, co najlepsze: pełne zaciemnienie o dowolnej porze dnia i nocy oraz łagodnie rozproszone światło przez cały dzień.

Inspiracje do pokoju dziecięcego
Więcej informacji
Pomysły do pokojów dziecięcych — Proste rozwiązanie

Proste rozwiązanie


Pojedyncze okno dachowe VELUX wystarczy, aby ten pokoik dziecięcy znajdujący się na poddaszu był pełen światła dziennego. Wygodne górne otwieranie sprawia, że z łatwością można je otworzyć, nawet jeśli bezpośrednio pod nim znajdują się meble. Niewymagającego konserwacji okna nie trzeba czyścić ani malować — wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką.
Pomysły i inspiracje do pokoju dziecięcego
Więcej informacji
Pomysły do pokojów dziecięcych — Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Dziecięcy pokój to miejsce, w którym dużo się dzieje. Pełni nie tylko rolę sypialni, ale również jest miejscem zabaw. Wygodne okno dachowe z górnym otwieraniem zapewnia odpowiednią ilość światła oraz świeżego powietrza. Zamontowana po zewnętrznej stronie okna markiza chroni pomieszczenie przed nagrzewaniem.