Więcej informacji
Pomysły do łazienki — Słoneczny początek dnia

Słoneczny początek dnia

Okna dachowe VELUX wypełniają tę łazienkę naturalnym światłem, Górne okno jest poza zasięgiem, więc zastosowano w nim opcję elektrycznego sterowania VELUX. Można je zaprogramować, aby wentylacja była uruchamiana, nawet gdy nie ma Cię w domu, a w przypadku deszczu okno zamknie się automatycznie. Oba okna wykonane są w technologii rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem, dzięki czemu są odporne na wilgoć i nie wymagają konserwacji przez wiele lat użytkowania. 

Pomysły do łazienki
Więcej informacji
Pomysły do łazienki — Wszędzie naturalne światło

Wszędzie naturalne światło

Dachowe świetliki tunelowe VELUX umożliwiają naturalnemu oświetleniu dotrzeć do każdego zakątka Twojego domu — także do tych miejsc, gdzie nie można zamontować tradycyjnego okna dachowego. Te wydajne energetycznie świetliki nawet w słoneczny dzień są w stanie zapewnić tyle światła, co tradycyjna żarówka o mocy 60W.

Pomysły do łazienki II
Więcej informacji
Pomysły do łazienki — Kąpiele słoneczne

Kąpiele słoneczne

Jeżeli okno dachowe jest jedynym sposobem na zapewnienie światła słonecznego w pomieszczeniu lub kiedy chcesz stworzyć bardziej otwartą przestrzeń w pomieszczeniu z oknami fasadowymi, okna dachowe VELUX do płaskiego dachu są idealnym rozwiązaniem.

Pomysły do łazienki
Więcej informacji
Pomysły do łazienki — Chwila spokoju

Chwila spokoju

Świeże powietrze i światło słoneczne wypełniają całą łazienkę zapewniając wspaniałe warunki do spokojnej kąpieli. Górne okno to okno dachowe sterowane klawiaturą naścienną lub za pomocą aplikacji w telefonie. Można je zaprogramować tak, aby wentylacja była uruchamiana, nawet gdy nie ma Cię w domu, a w przypadku deszczu okno zamknie się automatycznie. 

VELUX — Pomysły do łazienki
Więcej informacji
Pomysły do łazienki — Słoneczna łazienka

Słoneczna łazienka

Białe niewymagające konserwacji poliuretanowe wykończenie okien dachowych VELUX jest doskonałym rozwiązaniem chroniącym wytrzymały drewniany rdzeń przed wilgocią. Białe wykończenie rozjaśnia pomieszczenie i pozwala wypełnić całą łazienkę światłem słonecznym.