Okna dachowe Żory-dystrybutorzy  VELUX

Sposobem na jasne, nowoczesne i komfortowe poddasze są funkcjonalne okna dachowe. Żory to jedno z miast, w których znajdziesz punkty dystrybucyjne marki VELUX. Poznaj szeroką ofertę czołowego polskiego producenta okien dachowych, postaw na jakość i ciesz się komfortem w swoim domu.

Okna dachowe Żory – drewniano-poliuretanowe

W ofercie VELUX dostępne są okna dachowe wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwową poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są szczególnie polecane do pomieszczeń, w których wymagana jest większa odporność na wilgoć, dlatego doskonale sprawdzą się w łazience i kuchni. Dodatkowo, konstrukcja z gładkimi narożami zapobiega osadzaniu się kurzu, wilgoci i brudu, dzięki czemu okna są jeszcze łatwiejsze w myciu. 

Okna dachowe Żory – wygodne otwieranie

Dolne czy górne otwieranie? To jeden z dylematów, z którym przychodzi nam się zmierzyć, gdy wybieramy okna dachowe. Te z dolnym otwieraniem bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach, w których ścianka kolankowa jest wysoka (dolna krawędź okna znajduje się na wysokości 130-150 cm). Taki sposób otwierania będzie na pewno o wiele łatwiejszy właśnie w wyższych pomieszczeniach oraz w takich, w których nie planujesz ustawiania mebli zaraz pod oknem. Górne otwieranie natomiast bardzo dobrze sprawdzi się w pokojach, w których ścianka kolankowa jest niższa oraz jeśli chcesz ustawić meble centralnie pod oknem. Zależy Ci na ponadczasowej elegancji i solidnym wykonaniu? Wybierz okna dachowe VELUX drewniane z dolnym lub górnym systemem otwierania. Impregnowane, starannie wykonane z drewna sosnowego będą idealnym dopełnieniem każdego salonu oraz pokoju urządzonego w stylu klasycznym lub skandynawskim.

Okna dachowe Żory – okna Premium

Jeśli zależy Ci na większym komforcie, wybierz okna dachowe z linii Premium np. klapowo-obrotowe o podwójnym systemie otwierania, które gwarantują panoramiczny widok oraz jeszcze lepsze doświetlenie poddasza. Wydajny system wentylacji pozwala na wpuszczanie przefiltrowanego, świeżego powietrza nawet gdy okno jest zamknięte. Filtr jest bardzo łatwy w konserwacji, ponieważ możesz go wyjąć w dowolnym momencie i wyczyścić za pomocą ogólnodostępnych środków czystości.

Okna dachowe Żory – znajdź dystrybutora

Jeżeli właśnie postanowiłeś zamontować na swoim poddaszu okna dachowe i szukasz najlepszych rozwiązań, które zapewnią Ci wysoki poziom komfortu oraz wygodę codziennego użytkowania, znajdź dystrybutora VELUX w swoim mieście i ciesz się funkcjonalnymi oraz solidnie wykonanymi oknami dachowymi. Nasze okna dachowe będą Ci służyć przez wiele lat – VELUX to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.