Okna dachowe Zielona Góra -dystrybutorzy  VELUX

Zadbaj o doprowadzenie odpowiedniej ilości światła dziennego na Twoje poddasze, decydując się na skuteczne rozwiązania, dzięki którym przez lata będziesz cieszyć się maksymalnym komfortem. W naszej ofercie dostępne są okna dachowe z górnym oraz dolnym system otwierania, klapowo-obrotowe a także sterowane elektrycznie.  

Okna dachowe — Zielona Góra i okolice 

Tworząc nasze produkty myślimy o ich maksymalnej użyteczności i funkcjonalności. Drewniane okna zostały odpowiednio zaimpregnowane i pokryte lakierem, dzięki czemu ich powierzchnia nie wymaga konserwacji przez wiele lat użytkowania.  Z kolei okna drewniano-poliuretanowe wykonane są w technologii rdzenia drewnianego pokrytego warstwą malowanego na biało poliuretanu, dzięki czemu są odporne na wilgoć. Nie bez znaczenia jest również komfort użytkowania — okna wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą górnego uchwytu lub klamki w dolnej części skrzydła. 
Wygląd okien dachowych jest neutralny, dzięki czemu doskonale komponuje się z każdym rodzajem aranżacji i wykończeniem wnętrza. Drewniane okna będą pasowały do tradycyjnych wnętrz, drewniano-poliuretanowe w kolorze białym do nowoczesnych aranżacji. Nasza oferta obejmuje modele obrotowe, klapowo-obrotowe a także sterowane elektrycznie. 
 

Znajdź wymarzone okna dachowe — Zielona Góra 

Okna dachowe dostępne są w trzech kategoriach cenowych: Standard, Standard Plus i Premium. W każdej z nich znajdziesz energooszczędne okna z pakietem 3-szybowym, który chroni przed chłodem i stratami ciepła. W naszej ofercie znajdziesz także okna o bardzo dobrych parametrach izolacji akustycznej, chroniące przed hałasem z zewnątrz oraz redukujące szum deszczu, a także wyposażone w powłokę łatwozmywalną. Wszystkie modele wyposażone są w klapę wentylacyjną, która umożliwia wietrzenie wnętrza nawet przy zamkniętym oknie. 

Nieustannie dokładamy również wszelkich starań, aby nasze produkty były łatwo dostępne na terenie całego kraju. Aby znaleźć najbliższy punkt dystrybucji — w Zielonej Górze i nie tylko — wystarczy skorzystać z interaktywnej mapy na naszej stronie internetowej. Ponadto pomożemy Ci również znaleźć rekomendowanego wykonawcę, który zajmie się instalacją zakupionych produktów. 

 

Okna dachowe VELUX — innowacyjne rozwiązania dla Twojego domu 

Postaw na nowoczesne rozwiązania! Pełna oferta dostępnych modeli okien dachowych, dostępna jest na naszej stronie internetowej. Wygodny i intuicyjny konfigurator pomoże Ci wybrać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.