Okna dachowe Zamość-dystrybutorzy VELUX

Firma VELUX już od wielu lat zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości okien dachowych, które wyróżniają się innowacyjną konstrukcją, wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz energooszczędnością. Wszystkie okna dachowe VELUX wyposażone są w pakiety 3-szybowe, które zapewniają doskonałe parametry energooszczędności. A w połączeniu z systemem ciepłego montażu gwarantują maksimum komfortu cieplnego.  

Okna dachowe - Zamość - szeroka oferta 

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. 
Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.


Okna dachowe - Zamość - wysoka funkcjonalność 

Oferowane są one w dwóch wersjach otwierania: z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. Daje to możliwość dostosowania jej do wysokości montażu i planowanej aranżacji w tej samej cenie. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. Dodatkowo, jeśli połączymy takie okna z inteligentną aplikacją VELUX ACTIVE lub VELUX App Control będziemy mogli sterować nimi zdalnie za pomocą telefonu. Aplikacje można samodzielnie zainstalować na telefonie każdego z domowników. To rozwiązanie znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w rodzinach ceniących sobie wygodę i komfort, ale również w domach, których okna dachowe zostały zamontowane w trudno dostępnym miejscu. 
To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim znakomita jakość wykonania produktów. Konstrukcja zamków i zawiasów zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania z 3. klasą odporności na uderzenie, a samosmarowne zawiasy umożliwiają obrót okna do mycia o 180° Wszystkie okna zostały wyposażone w wydajną wentylację zintegrowaną z uchwytem otwierającym, dzięki czemu można wietrzyć wnętrza nawet gdy okna są zamknięte. Ważnym elementem okien dachowych jest również filtr powietrza blokujący kurz i owady.

Postaw na sprawdzone rozwiązania 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka oferta, jak również przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem jakości wykonania, jak i funkcjonalności produktów. Już dziś zadbaj o swój komfort i odwiedź najbliższy punkt dystrybucji produktów VELUX!