Okna dachowe Wrocław - dystrybutorzy VELUX

Szczelne i trwałe okna na poddaszu skutecznie chronią przed chłodem i zapobiegają ucieczce ciepła z domu. Jak znaleźć takie okna dachowe we Wrocławiu? Okna dachowe oraz okna do płaskiego dachu VELUX są niezwykle funkcjonalne oraz estetyczne. Polecamy drewniane oraz drewniano-poliuretanowe okna dachowe, a także elementy doświetlające i okna balkonowe.

Okna dachowe – energooszczędne i odporne na uszkodzenia

Eleganckie okna VELUX łączą nowoczesny design z funkcjonalnością.. Konstrukcja ThermoTechnology™ i dodatkowa uszczelka to mniejsze rachunki za energię i skuteczna bariera przed wiatrem i zimnym powietrzem Wytrzymała, hartowana szyba o niskim współczynniku przenikania ciepła stanowi gwarancję dobrych parametrów termoizolacyjnych oraz wyjątkowego komfortu domowników. Proponowane przez nas modele wyróżniają się także niesamowitą trwałością. Wykonane ze spełniających najwyższe standardy materiałów doskonale sprawdzą się w każdych warunkach, niezależnie od pogody. Można je stosować także w pomieszczeniach szczególnie narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia i łazienka. Poddane impregnacji oraz lakierowaniu drewniane wersje są trwałe i łatwo utrzymać je w czystości. Z kolei okna drewniano-poliuretanowe nie wymagają regularnej konserwacji i są odporne na działanie wilgoci. 

Okna dachowe – wygodne otwieranie

W zależności od Twoich potrzeb w ofercie marki VELUX dostępne są okna z górnym lub dolnym otwieraniem, a także zdalnie sterowane modele, które sprawdzą się, gdy okna zostały zamontowane w trudno dostępnych miejscach. Zdalnie sterowane okna obsługuje się za pomocą przycisku naściennego. Łatwe otwieranie i zamykanie umożliwia błyskawiczne wietrzenie pomieszczeń. Modele otwierane manualnie posiadają elegancki uchwyt w górnej części skrzydła lub klamkę na dole. System wentylacji  zapewnia dostęp świeżego powietrza  przy zamkniętych oknach. Wbudowany filtr chroni domowników przed zanieczyszczeniami oraz owadami.

Okna dachowe – punkty dystrybucyjne VELUX

Aby znaleźć wysokiej jakości okna VELUX, sprawdź listę punktów dystrybucyjnych w mieście. Wybierz najbliższy i zapoznaj się z naszą ofertą. Łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na uszkodzenia okna dachowe to przepis na jasne i komfortowe poddasze. Polecamy szeroki wybór okien w wielu rozmiarach, w kategoriach Standard, Standard Plus oraz Premium. Gwarantujemy atrakcyjne w stosunku do jakości naszych produktów ceny oraz satysfakcję z zakupów. Poza oknami w naszym asortymencie można znaleźć także rolety, markizy, żaluzje i inne akcesoria, poprawiające komfort wypoczynku na poddaszu. Nie zwlekaj i już dziś wybierz idealne okna dachowe dla swojego domu!