Okna dachowe Włocławek-dystrybutorzy VELUX

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości oraz bardzo funkcjonalnych okien dachowych. Są one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów co sprawia, że mogą być eksploatowane nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.  

Dlaczego warto? 

Okna dachowe charakteryzują się wysoką funkcjonalnością. To właśnie przez nie do wnętrza wpada bardzo duża ilość światła słonecznego, które sprawia, że całe pomieszczenie jest doskonale rozświetlone przez znaczną część dnia. Ma to pozytywny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na portfel, gdyż nie ma już potrzeby ciągłego korzystania ze sztucznego oświetlenia w pomieszczeniu. Cały pokój może bowiem zostać doskonale oświetlony za pomocą światła naturalnego. Okna dachowe mogą być instalowane nie tylko w pokoju, ale również w kuchni, łazience czy salonie na poddaszu W zależności od potrzeb, klient może wybrać system otwierania okna dachowego – u góry lub z klamką na dole.  
W przypadku okien dachowych niezwykle istotna jest możliwość wyposażenia ich w rolety wewnętrzne, zewnętrzne oraz  żaluzje. Dzięki temu, nawet w najbardziej słoneczny dzień, pomieszczenia na poddaszu będą chronione przed przegrzaniem.  Rolety dają zapewniają także prywatność i dają możliwość kontrolowania ilości wpadającego światła. 

Postaw na nowoczesne technologie w swoim domu 

Jednym z elementów, który sprawia, że okna dachowe cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów jest przede wszystkim możliwość zdalnej obsługi oraz uzupełnienia o system kontroli klimatu VELUX ACTIVE. Bazując na danych pobieranych z czujników wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, system decyduje, kiedy otworzyć/ zamknąć okna lub ponieść/opuścić rolety. Osobom, których często nie ma w domu z pewnością przyda się aplikacja mobilna. Jednym kliknięciem można sprawdzić czy wszystkie okna w domu zostały zamknięte, co jest niezwykle przydatną i innowacyjną funkcją. 
Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi rozwiązaniami oferowanymi przez naszą firmę oraz do wybrania produktów dopasowanych do swoich potrzeb. Wysoka funkcjonalność oraz łatwość użytkowania - przede wszystkim tymi aspektami odznaczają się oferowane przez nas okna dachowe. Włocławek jest miastem, gdzie przeprowadziliśmy już wiele realizacji, które sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania produktów.