Okna dachowe Wałbrzych - dystrybutorzy VELUX

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem znakomitej jakości okien dachowych. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów , co sprawia, że mogą być użytkowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dostarczamy także rolety wewnętrzne, które są idealnie dopasowane do okien dachowych i dostępne w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. 

Okna dachowe – zalety 

Mimo, iż okna dachowe cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów, to nie każdy zna ich zalety. Jednym z ich największych walorów jest dostarczanie dużej ilości naturalnego światła z zewnątrz. Nie bez znaczenia jest również aspekt ekonomiczny. Im dłużej w ciągu dnia korzystamy ze światła naturalnego, tym rachunki za energię elektryczną będą niższe. 
Inną zaletą okien dachowych jest możliwość wyboru systemu otwierania  - górne lub dolne. Oprócz tego montaż okien dachowych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności. Umieszczenie ich w konstrukcji dachu minimalizuje ryzyko bycia obserwowanym przez przechodniów na ulicy. Ponadto na oknach dachowych można zamontować rolety wewnętrzne lub zewnętrzne, które dodatkowo zapewniają prywatność oraz chronią przed nagrzewaniem się pokoju w czasie słonecznych dni. 

Postaw na sprawdzone rozwiązania 

W ostatnim czasie wielu klientów decydowało się na montaż okien dachowych sterowanych elektrycznie i uzupełnienie ich o system kontroli klimatu VELUX ACTIVE.. Bazując na danych pobieranych z czujników wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, system decyduje, kiedy otworzyć lub zamknąć okna lub ponieść/opuścić rolety. W chwili, gdy nie ma nas w domu, a prognozy pogodowe przewidują opady deszczu, możemy za pomocą aplikacji mobilnej sprawdzić czy system zamknął wszystkie okna.  Jest to niezwykle przydatna i bardzo pożyteczna funkcja, która powinna się znaleźć w każdym nowoczesnym domu. 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! 

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb. Wygoda użytkowania oraz wysoka funkcjonalność - przede wszystkim tymi aspektami wyróżniają się dostarczane przez nas okna dachowe. Wałbrzych jest miastem, w którym na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy szereg realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Prezentowane produkty znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu – sypialni, pokoju dziecięcym czy też łazience.