Okna dachowe Toruń-dystrybutorzy VELUX

Budowa domu, remont poddasza lub wymiana okien dachowych na nowe – każdą z tych inwestycji należy dobrze zaplanować i wybrać wysokiej jakości, energooszczędne produkty, które zapewnią komfort użytkowania na lata.  Najlepiej wybierać rozwiązania sprawdzone, nowoczesne i niezawodne. Na przykład takie, jak okna dachowe VELUX. 
Jeśli planujesz budowę domu wraz z poddaszem, zastanawiasz się nad adaptacją strychu lub zamierzasz wymienić okna dachowe na nowe - możesz liczyć na nasze wsparcie. Zaproponujemy Ci nowoczesne produkty odpowiednie do tego, aby wykończyć poddasze zgodnie z planem oraz obowiązującymi wymogami budowlanymi. 

Szeroki wybór okien dachowych 

Proponujemy okna dachowe dla mieszkańców Torunia, którzy myślą o remoncie strychu, planują wymianę stolarki otworowej bądź są na etapie planowania budowy domu wraz z poddaszem. 
Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Wszystkie okna dachowe zostały wykonane z zachowaniem wysokich standardów jakości. 
Przygotowaliśmy szereg rozwiązań odpowiednich dla domów jednorodzinnych oraz budynków mieszkalnych ze skośnym dachem. Okna dachowe naszej produkcji posiadają szereg nowoczesnych rozwiązań. Nie tylko zapewniają odpowiednią izolację termiczną, ale także skutecznie chronią przed hałasem z zewnątrz. W nowych oknach linii Standard Plus szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. 

Nowoczesne rozwiązania na poddasze VELUX 

Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania. Wiemy, jak zaplanować rozmieszczenie okien dachowych, aby do wnętrza docierała odpowiednia ilość światła. Nasi eksperci udzielą także porady w zakresie wymiany okna dachowego, parametrów, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem, a nawet jak funkcjonalnie zagospodarować poddasze, które niebawem stanie się pokojem dziecka, sypialnią, biurem bądź garderobą. 

Okna dachowe - Toruń 

Zachęcamy do wyboru produktów VELUX. Jeśli mieszkasz w Toruniu i zastanawiasz się nad zakupem dobrych okien połaciowych, sprawdź naszą ofertę. Zdecyduj się na jedno z proponowanych rozwiązań lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszych produktów.