Okna dachowe Tomaszów Mazowieckim -dystrybutorzy  VELUX

Okna dachowe Tomaszów Mazowiecki – o naszych produktach

Poszukujesz nowoczesnych okien dachowych w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach? U nas znajdziesz wysokiej jakości okna dachowe. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która dużą wagę przykłada do wysokiej jakości produktów i indywidualnego podejścia do klienta. Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami, a nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach, który do tej pory był dostępnych tylko w produktach premium. 
Wszystkie trzyszybowe okna dachowe VELUX wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia - drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody lub unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwową poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.

Okna dachowe na poddasze – unikalny zestaw korzyści

W nowych oknach GLL i GLU szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności. Zapewniają one użytkownikom poddaszy możliwość odcięcia się do zewnętrznego zgiełku, gdy tylko tego potrzebują. Ich nowa konstrukcja sprawia, że doskonale redukują też hałas padającego deszczu, zapewniając optymalne warunki do odpoczynku nawet w czasie wyjątkowo niekorzystnej aury na dworze.
W nowych oknach zewnętrzna szyba została pokryta specjalną powłoką łatwo zmywalną, na której zabrudzenia organiczne rozkładane są poprzez oddziaływanie promieniowania UV. Następnie dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki pokrywającej szkło, woda deszczowa usuwa zabrudzenia, spływając po całej tafli szyby. Dzięki temu okna dłużej pozostają̨ czyste, a mieszkańcy mogą cieszyć się przejrzystym widokiem, bez częstego mycia. 

Okna dachowe Tomaszów Mazowiecki – o zakresie naszych usług

VELUX to nie tylko wysokiej jakości okna dachowe, ale także profesjonalne usługi montażowe w Tomaszowie Mazowieckim. Wyszukaj fachowców w swojej okolicy, którzy wykonają profesjonalny montaż okien dachowych. Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnej wyszukiwarki na velux.pl. Wybierz zakładkę Znajdź dekarza, a następnie zaznacz typ usługi, której szukasz w swojej lokalizacji. Wyszukiwarka wskaże sprawdzonych wykonawców z Twojej okolicy. W naszym punkcie dystrybucji dostępne jest także dodatkowe wyposażenie do okien dachowych – rolet wewnętrzne, zewnętrzne, żaluzje, markizy czy moskitery. Dzięki takim rozwiązaniom ochronisz poddasze przed nagrzewaniem oraz owadami. Już dziś skorzystaj z atrakcyjnej oferty okien dachowych w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach.