Okna dachowe Tarnowskie Góry

Okna dachowe Tarnowskie Góry − czym wyróżniają się nasze produkty?

Kiedy urządzasz poddasze, bardzo ważny jest wybór odpowiednich okien dachowych. Ze względu na swoje położenie, wnętrza pod dachem szczególnie narażone są na działanie niskich i wysokich temperatur. Z tego względu warto wybrać nowoczesne i energooszczędne okna dachowe, które  - odpowiednio zamontowane – będą chronić przed chłodem i stratami ciepła. Z kolei latem, wyposażone w rolety wewnętrzne i zewnętrzne, zapewnią ochronę przed nagrzewaniem. Nasze okna dachowe to komfort i wygoda użytkowania. Klasyczny design okien drewnianych sprawia, że pasują do wystroju każdego pomieszczenia. Białe okna drewniano-poliuretanowe będą uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza.

Okna dachowe – rodzaje

Przy zakupie okna dachowego warto zwrócić uwagę na jego izolacyjność, czyli współczynnik Uw i na rodzaj zastosowanej w oknie szyby. Bardzo ważny jest również sposób otwierania – powinien być dostosowany do wysokości montażu okna dachowego. W przypadku instalacji na normalnej wysokości (dolna krawędź ok. 100-130 cm od podłogi) najlepiej sprawdzi się okno z uchwytem u góry, jeżeli okno zostało zamontowane wyżej można wybrać model z klamką na dole lub zdecydować się na wygodne zdalne sterowanie. Okna klapowo-obrotowe sprawdzą się w pomieszczeniach, w których zależy nam na panoramicznym widoku. Można uchylić je nawet do kąta 45° lub zatrzymać w dowolnej pozycji. Komfortowym rozwiązaniem są okna sterowane elektrycznie. Możemy zdecydować się na te z fabrycznie wbudowanym silnikiem  i sterownikiem, albo – do okien z górnym otwieraniem – domontować system elektryczny później. Najlepiej już na etapie budowy doprowadzić zasilanie w okolice okna.  W ten sposób, w przyszłości, unikniemy prac remontowych. Równie ważną funkcją jest wbudowany system wentylacji, ważne jest aby miał wymienne filtry i był wydajny.

Rolety i okna dachowe Tarnowskie Góry – co jeszcze proponujemy?

Urządzasz lub remontujesz dom z poddaszem? Poszukujesz nowoczesnych i energooszczędnych okien dachowych? Z nami profesjonalnie wyposażysz swoje poddasze. W naszych punkcie dystrybucji dostępne są okna dachowe w różnych rozmiarach, a także rolety wewnętrzne, zewnętrzne i markizy, które zagwarantują prywatność i pomogą ochronić poddasze przed nagrzewaniem. Oferujemy szybką i bezpieczną dostawę do domu. Jeżeli poszukujesz nowoczesnych okien dachowych i dopasowanych do nich rolet, zapoznaj się z ofertą naszego punktu dystrybucji w Tarnowskich Górach. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.