Okna dachowe Tarnów - dystrybutorzy VELUX

Domeną naszej firmy jest dostarczanie znakomitej jakości produktów. W naszej ofercie znajdują się między innymi okna dachowe. Ich solidna i niezawodna konstrukcja sprawia, że mogą być eksploatowane nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia. Proponujemy także rolety wewnętrzne oraz przesłony zewnętrzne i markizy. Rolety dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, , co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. 

Postaw na sprawdzone rozwiązania 

Okna dachowe ostatnim czasie cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów. Ich największą zaletą jest dostarczanie bardzo dużej ilości światła dziennego, dzięki czemu w ciągu dnia można znacząco ograniczyć potrzebę korzystania z dodatkowego oświetlania w pomieszczeniu. Na oknach dachowym można zamontować rolety wewnętrzne lub zewnętrzne oraz żaluzje. Zapewnia to całkowitą prywatność w pomieszczeniu, a dodatkowo sprawia, że pomieszczenie jest w odpowiedni sposób chronione przed nadmiernym oświetleniem oraz nagrzewaniem.

Innowacyjne rozwiązania dla domu 

Klienci coraz częściej wybierają okna sterowane elektrycznie uzupełnione o system kontroli klimatu VELUX ACTVIE. Bazując na danych pobieranych z czujników wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, system decyduje, kiedy otworzyć lub zamknąć okna lub ponieść/opuścić rolety. Ważną informacją jest fakt, że system umożliwia zdalne sterowanie oknami dachowymi. Za pomocą aplikacji mobilnej można także, sprawdzić, czy okna we wszystkich pomieszczeniach zostały zamknięte.. Jest to niezwykle przydatne przede wszystkim podczas dłuższej nieobecności w domu. Z kolei podczas najbardziej upalnych dni można automatycznie opuścić roletyw celu zabezpieczenia pokoju przed przegrzaniem.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! 

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi rozwiązaniami oferowanymi przez naszą firmę oraz do wybrania produktów dopasowanych do swoich potrzeb. Komfort użytkowania oraz wysoka funkcjonalność - przede wszystkim tymi aspektami odznaczają się oferowane przez nas okna dachowe. Tarnów jest miastem, w którym na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy szereg realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Oferowane okna dachowe są dostępne w wielu wariantach, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.