Okna dachowe Szczecin - dystrybutorzy VELUX

Jeśli marzysz o jasnym i komfortowym poddaszu, postaw na szczelne i funkcjonalne okna dachowe. W Szczecinie kupisz je w punktach dystrybucyjnych znanej z wysokiej jakości swoich produktów marki VELUX. W jej ofercie dostępne są zarówno modele do płaskiego, jak i do skośnego dachu, wyróżniające się znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi, nowoczesnym designem oraz wyjątkową trwałością.

Okna dachowe w Szczecinie - komfort na poddaszu

Okna dachowe stanowią idealny sposób na doświetlenie poddasza. Dzięki nim możemy także wietrzyć pomieszczenia, co znacząco poprawi komfort ich użytkowania. W ofercie VELUX znajdziesz energooszczędne i niezawodne okna dachowe. Wyposażone w mocną, hartowaną szybę o niskim współczynniku przenikania ciepła nasze okna dachowe skutecznie zapobiegają wychładzaniu się pomieszczeń poddasza zimą, a co za tym idzie, stratom energii. VELUX oferuje zróżnicowane pod względem sposobu otwierania oraz wielkości okna, dzięki czemu z łatwością znajdziesz dostosowany do Twoich potrzeb produkt. Możesz również liczyć na wygodną obsługę oraz łatwe mycie szyb. Konstrukcja ThermoTechnology™ i dodatkowa uszczelka to mniejsze rachunki za energię i skuteczna bariera przed wiatrem i zimnym powietrzem.

Okna dachowe w Szczecinie – odporne na każdą pogodę

Niezależnie od tego, czy za oknem szaleje wichura, czy intensywnie pada deszcz, okna dachowe VELUX z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Nasze produkty poddawane są licznym testom, dzięki czemu klienci VELUX mogą liczyć na ich wytrzymałość i atrakcyjny wygląd przez długi czas. Nasze okna pozwalają na wentylację poddasza nawet wtedy, gdy są zamknięte. To możliwe dzięki zintegrowanemu z uchwytem otwierającym systemowi wentylacyjnemu. Okna VELUX zapewniają dostęp świeżego, czystego powietrza. Wbudowany filtr stanowi ochronę przed zanieczyszczeniami oraz owadami, zapewniając domownikom wysoki komfort wypoczynku.

Okna dachowe w Szczecinie – zdalne sterowanie czy obsługa manualna?

W ofercie VELUX można znaleźć nie tylko manualnie obsługiwane okna z górnym lub dolnym otwieraniem, ale też zdalnie sterowane modele, zasilane energią elektryczną lub solarną. Automatyczne okna dachowe sprawdzą się zwłaszcza, gdy okna zostały zamontowane w trudno dostępnych miejscach. Aby je otwierać lub zamykać należy użyć przycisku naściennego, a w przypadku okien zintegrowanych z systemem kontroli klimatu VELUX ACTIVE, okna będą zamykać się i otwierać automatycznie, w oparciu o dane pochodzące z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia i informacji z lokalnych stacji pogodowych. Gdy system wyczuje, że w pomieszczeniu jest za gorąco, automatycznie otworzy okna, by wpuścić świeże powietrza i przewietrzyć wnętrze. Drewniane okna dachowe to dobry wybór do sypialni i salonu, z kolei okna drewniano-poliuretanowe sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, takich jak kuchnia i łazienka. Warstwa poliuretanu doskonale zabezpiecza ich powierzchnię przed wodą, gwarantując estetyczny wygląd i wysoką funkcjonalność na lata. Aby dowiedzieć się więcej o produktach VELUX, odwiedź nasz najbliższy punkt dystrybucyjny w Szczecinie!