Okna dachowe Szczecin - dystrybutorzy VELUX

Jeśli marzysz o jasnym i komfortowym poddaszu, postaw na funkcjonalne okna dachowe. W Szczecinie kupisz je w punktach dystrybucyjnych marki VELUX. W naszej ofercie dostępne są zarówno modele do skośnego dachu, jak płaskiego, wyróżniające się znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi, nowoczesnym designem oraz wyjątkową trwałością.

Okna dachowe – Szczecin – komfort na poddaszu

Okna dachowe stanowią idealny sposób na doświetlenie poddasza. Dzięki nim możemy także wietrzyć pomieszczenia, co znacząco poprawi komfort ich użytkowania. W ofercie VELUX znajdziesz energooszczędne i niezawodne okna dachowe. Wyposażone w energooszczędne pakiety szybowe zapobiegają wychładzaniu się pomieszczeń poddasza zimą, a co za tym idzie, stratom energii. VELUX oferuje zróżnicowane pod względem sposobu otwierania oraz wielkości okna dachowe, dzięki czemu z łatwością znajdziesz dostosowany do Twoich potrzeb produkt. Możesz również liczyć na wygodną obsługę oraz łatwe mycie szyb. 

Okna dachowe – Szczecin – odporne na każdą pogodę

Niezależnie od tego, czy za oknem szaleje wichura, czy pada śnieg, okna dachowe VELUX z pewnością spełnią Twoje oczekiwania, skutecznie chroniąc przed chłodem i zachowując wysoką odporność na uszkodzenia. Nasze produkty poddawane są licznym testom, dzięki czemu klienci VELUX mogą liczyć na ich wytrzymałość i atrakcyjny wygląd przez długi czas. W upalne dni wyposażone w zewnętrzne osłony, skutecznie chronią przed nadmiernym nagrzewaniem wnętrz. Pozwalają na wentylację poddasza nawet wtedy, gdy są zamknięte. To możliwe dzięki wydajnemu systemowi wentylacyjnemu. Okna VELUX zapewniają dostęp świeżego i czystego powietrza. Wbudowany filtr stanowi ochronę przed zanieczyszczeniami oraz owadami, zapewniając domownikom wysoki komfort wypoczynku.

Okna dachowe – Szczecin – zdalne sterowanie czy obsługa manualna?

W ofercie VELUX można znaleźć nie tylko manualnie obsługiwane okna z górnym lub dolnym otwieraniem, ale też zdalnie sterowane modele, zasilane energią elektryczną lub solarną. Automatyczne okna dachowe sprawdzą się zwłaszcza w tych miejscach, do których mamy utrudniony dostęp. Aby je otwierać lub zamykać należy użyć naściennego panelu, a w przypadku zintegrowanych z systemem VELUX ACTIVE okien możemy skorzystać z aplikacji w telefonie. Okna dachowe VELUX to dobry wybór do każdego pomieszczenia, także do wnętrz szczególnie narażonych na działanie wilgoci takich, jak kuchnia i łazienka. Możemy zdecydować się na okna drewniane lub drewniano-poliuretanowe w kolorze białym, które są całkowicie odporne na wilgoć. Aby dowiedzieć się więcej o produktach VELUX, odwiedź nasz najbliższy punkt dystrybucyjny w Szczecinie!