Okna dachowe Sosnowiec -dystrybutorzy  VELUX

Okna dachowe Sosnowiec – dostępne warianty

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego nasze okna dachowe dostępne są w trzech liniach – Standard, Standard Plus oraz Premium. Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeniach na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
1. Linia Standard: Dwukomorowe okna dachowe z tej kategorii zapewniają najlepszą relację jakości do ceny. Zostały wyposażone w pakiety 3-szybowe, które pozwalają jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu. W zależności od potrzeb klienci mogą wybrać modele otwierane u góry lub za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. 
2. Linia Standard Plus: Okna dachowe z kategorii Standard Plus to nowe rozwiązania, gwarantujące doskonały widok oraz cichą i ciepłą przestrzeń w domu. Dzięki nim zapewnisz domownikom idealne warunki do wypoczynku, snu, nauki czy pracy. Zostały wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy, których chroni przed chłodem i stratami ciepła. Okna wyróżniają się także bardzo dobrymi parametrami energooszczędności – ich współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K). Dodatkowo, ich szyba została pokryta specjalną powłoką łatwo zmywalną, na której zabrudzenia organiczne rozkładane są poprzez oddziaływanie promieniowania UV.
3. Linia Premium: to okna dachowe najwyższej jakości, które oferują wiele udogodnień zwiększających komfort użytkowania. W tej kategorii dostępne są okna z szybami superenergooszczędnymi, sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego, klapowo-obrotowe o podwójnym systemie otwierania, z możliwością uniesienia skrzydła do kąta 45 stopni, a także balkony dachowe i okna balkonowe.  

Dlaczego warto wybrać okna dachowe – Sosnowiec? 

Nasze okna dachowe są maksymalnie użyteczne i funkcjonalne. Gwarantują nieograniczony widok, cichą i ciepłą przestrzeń w domu oraz idealne warunki do wypoczynku, snu, nauki czy pracy. Punkty dystrybucji dostępne są na terenie całego kraju. Zachęcamy również do sprawdzenia firm zajmujących się dystrybucją naszych produktów w Sosnowcu.