Okna dachowe Siedlce - dystrybutorzy VELUX

Okna dachowe to doskonały sposób na wpuszczenie światła, świeżego powietrza i optyczne powiększenie pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Dobre okna na poddasze powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, szczelne, i funkcjonalne. Zastanawiasz się, czy sklepy w Siedlcach oferują takie modele? Sprawdź ofertę VELUX! Nasze okna dachowe to komfort w użytkowaniu oraz oryginalny design, który podkreśli klimat wnętrza. Przekonaj się, dlaczego VELUX to najlepszy wybór okien na poddasze!

Szeroka oferta okien dachowych VELUX

Okna dachowe od firmy VELUX pochwalić się mogą wyjątkowo szeroką ofertą, w której znajdziesz produkty spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Nasze okna dachowe występują w trzech klasach: Standard, Standard Plus i Premium. Poszczególne produkty z każdej linii różnią się pakietami szybowymi, lecz każdy z nich stanowi świetną inwestycję w stworzenie przyjaznego, i jasnego poddasza. Nasze okna dachowe dla mieszkańców Siedlec to idealny sposób na rozświetlenie wnętrza i stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni o unikalnym designie. Okna dachowe od VELUX zapewniają szczelność, wentylację, odporność na różne warunki pogodowe oraz wygodę użytkowania. Dzięki nim Twoje poddasze zamieni się w idealne miejsce do snu, odpoczynku, pracy oraz nauki! 

Okna dachowe Siedlce – ergonomia i wygoda

Jednym z największych atutów okien dachowych od VELUX jest ich funkcjonalność i łatwość użytkowania. Nasze okna zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić Ci maksimum wygody, dlatego oferujemy okna, które:
otwierają się od góry 
otwierają się od dołu 
Dzięki możliwości wyboru sposobu otwierania, możesz je dopasować do wysokości ścianki kolankowej i indywidualnych preferencji.
są pokryte łatwozymywalną powłoką; na szybie zewnętrznej (linia Standard Plus)
są wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy 
wykonane są w konstrukcji ThermoTechnology™, która gwarantuje wyższą szczelność i izolacyjność dźwiękową
Wyposażone są w system elektrycznego sterowania, dzięki czemu można je otwierać i zamykać za pomocą przycisku naściennego Wszystkie te cechy sprawiają, że okna VELUX są komfortowe i wygodne w użytkowaniu i stanowią inwestycję na lata. Dzięki zróżnicowanym funkcjom i szerokiej ofercie modeli każdy znajdzie coś, co sprawdzi się idealnie na jego poddaszu.

Okna dachowe VELUX – innowacyjne technologie

Wieloletnie doświadczenie i wiodąca pozycja na rynku sprawiają, że nasze produkty cieszą się dużym zaufaniem klientów. Okna na poddasze od VELUX wykonane są w konstrukcji ThermoTechnology™, która gwarantuje wyższą szczelność i izolacyjność dźwiękową, wyposażone zostały w energooszczędny pakiet 3-szybowy oraz zintegrowaną wentylację, która zapewnia dopływ powietrza nawet przy zamkniętym oknie. Niektóre modele posiadają także możliwość zdalnego sterowania, co pozwala na otwieranie i zamykanie okien za pomocą przycisku naściennego lub z poziomu aplikacji w telefonie. Wszystko z myślą o wygodzie i zadowoleniu naszych klientów!