Okna dachowe Rybnik - dystrybutorzy  VELUX

Jeśli szukasz odpowiednich okien dachowych na Twoje poddasze, wybierz rozwiązania firmy VELUX. To innowacyjne i energooszczędne okna dachowe, które gwarantują komfort użytkowania na lata. 
W ofercie firmy VELUX znajdziesz produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie - Standard, Standard Plus oraz Premium. 
 

Nowoczesne okna dachowe — Rybnik i okolice 

Wszystkie okna dachowe VELUX dostępne są z pakietami trzyszybowymi, które chronią przed chłodem i stratami ciepła. Nowe okna z linii Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. W ich konstrukcji zastosowano czarną ramkę termoplastyczną TPS oraz powłokę niskoemisyjną na szybie wewnętrznej. Dzięki takim rozwiązaniom okna wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności – ich współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX  i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K). Ich szyby są o 30% grubsze, dzięki czemu stanowią lepszą barierę dla hałasu.  
Okna dachowe VELUX wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
Okna dachowe VELUX zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. 
W ofercie dostępne są modele obrotowe - z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole, klapowo-obrotowe, a także sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego.

Postaw na sprawdzone okna dachowe — Rybnik 

Interaktywna wyszukiwarka dystrybutorów okien dachowych VELUX, dostępna na naszej stronie internetowej, pozwala szybko odnaleźć najbliższy punkt sprzedaży — nie tylko w okolicy Rybnika, ale także na terenie całego kraju. Dodatkowo możesz również odnaleźć kontakty do Rekomendowanych Wykonawców VELUX, którzy profesjonalnie zamontują okna dachowe. 
Zapraszamy tym samym do zapoznania się z ofertą drewnianych i drewniano-poliuretanowych okien dachowych VELUX. Szczegółowe informacje na temat naszych produktów, dodatkowego wyposażenia, a także konstrukcji i sposobu wykończenia poszczególnych modeli znajdziesz na naszej stronie internetowej. W określeniu finalnego kosztu zakupu okna dachowego pomoże Ci internetowy konfigurator VELUX.