Okna dachowe Ruda-Śląska-dystrybutorzy  VELUX

Budując dom warto zadbać o wybór trwałych i wysokiej jakości rozwiązań, jednocześnie zapewniających pożądany komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Okna dachowe VELUX to gwarancja komfortu na lata. Poznaj naszą ofertę i produkty, dzięki którym doprowadzisz na swoje poddasze światło dzienne i świeże powietrze. 

Poznaj okna dachowe VELUX — Ruda Śląska i okolice 

W naszej ofercie znajdziesz okna dachowe obrotowe, dostępne w dwóch wersjach otwierania: z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. Ich skrzydło można obrócić o 180 stopni i zablokować w pozycji do mycia, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo wygodne. Popularnością cieszą się także okna klapowo-obrotowe o podwójnym systemie otwierania oraz sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego.  
Okna dachowe VELUX wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.

Innowacyjne okna dachowe — Ruda Śląska 

Wszystkie okna dachowe VELUX dostępne są z pakietami trzyszybowymi, które chronią przed chłodem i stratami ciepła. Nowe okna z linii Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. W ich konstrukcji zastosowano czarną ramkę termoplastyczną TPS oraz powłokę niskoemisyjną na szybie wewnętrznej. Dzięki takim rozwiązaniom okna wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności – ich współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX  i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K). Ich szyby są o 30% grubsze, dzięki czemu stanowią lepszą barierę dla hałasu. Okna dachowe VELUX wyposażone są także w wydajny system wentylacji, który umożliwia wietrzenie, nawet gdy okno jest zamknięte.

Znajdź dystrybutora w Rudzie Śląskiej i okolicach! 

Produkty VELUX dostępne w punktach dystrybucji na terenie całego kraju. Na naszej stronie internetowej  znajdziesz mapę autoryzowanych dystrybutorów okien dachowych VELUX. Dzięki temu bez problemu odszukasz najbliższy punkt sprzedaży w Rudzie Śląskiej, jak również w innych miejscowościach na terenie całego kraju. 
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy VELUX. Aby poznać całkowity kosztu zakupu okien dachowych skorzystaj z internetowego konfiguratora, dzięki któremu szybko sprawdzisz cenę wybranego okna oraz produktów dodatkowych. W przypadku pytań dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.