Okna dachowe Radom-dystrybutorzy  VELUX

Planujesz budowę domu z poddaszem lub remont strychu? Dowiedz się, jakie okna dachowe będą odpowiednie i które z nich wybrać, aby stworzyć przestrzeń idealną do życia i pracy. Dzięki nowoczesnym i energooszczędnym oknom dachowym, zaaranżujesz na poddaszu komfortową sypialnię, pokój dla dziecka, gabinet bądź inną domową przestrzeń.

Niezbędny element na poddaszu to wysokiej jakości okna dachowe. Takie, które zapewnią właściwą izolację, doprowadzą odpowiednią ilość światła dziennego oraz umożliwią wentylację. Jeśli poszukujesz niestandardowych rozwiązań, warto zwrócić uwagę na balkon dachowy, czyli specjalne okno, które po otwarciu przekształca się w balkon. Zaintrygowany? Zapraszamy do świata VELUX.

Komfortowe poddasze na miarę Twoich potrzeb 

Dlaczego warto wybrać okna dachowe VELUX? Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeniach na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
W nowych oknach dachowych linii Standard Plus dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX  i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K). Co więcej, ich szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. 

Nowoczesne okna dachowe VELUX -wybierz najlepsze rozwiązania na rynku 

Co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na okna dachowe VELUX? Przede wszystkim dobrze doświetlone wnętrze. Poddasze z ponurego pomieszczenia zamieni się w przestronny i przytulny pokój. Stały dopływ światła słonecznego i świeżego powietrza przysłuży się dobremu samopoczuciu. Izolacja akustyczna, jaką zapewniają nowoczesne okna dachowe, to dodatkowy atut, który docenisz, jeśli mieszkasz w centrum miasta.  

Okna dachowe – Radom i okolice 

Wiemy, w jaki sposób konstruować i produkować okna połaciowe, aby mogły spełniać najwyższe wymogi jakości. Służymy fachową poradą przed zakupem – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązania. 
Możesz zdecydować się na modele z linii Standard lub Standard Plus, jeśli zależy Ci na wykończeniu strychu w sposób nowoczesny i funkcjonalny. Oferta Premium zainteresuje Cię, jeśli poszukujesz super energooszczędnych okien dachowych lub niestandardowych rozwiązań np. balkonów dachowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy VELUX.