Okna dachowe Pruszków-dystrybutorzy  VELUX

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji okien dachowych, idealnie sprawdzających się na poddaszach. Firma nieustannie się rozwija i wprowadza nowe technologie, dzięki którym oferowane przez nas produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze okna to nie tylko solidne wykonanie, ale także funkcjonalność i estetyka. Kiedy urządzasz lub remontujesz poddasze, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Znajdujące się na poddaszu pomieszczenia często szybko się wychładzają zimą lub nadmiernie nagrzewają się latem. W trosce o komfort klientów wszystkie okna dachowe zostały wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy, który chroni przed chłodem i stratami ciepła.  Ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem zapewnią rolety zewnętrzne lub markizy, które blokują promienie słoneczne zanim dotrą do szyby i nagrzeją ją. Zachowując odpowiednią temperaturę, stworzysz na poddaszu dogodne warunki do snu, pracy czy nauki. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości okien dachowych w Pruszkowie, skorzystaj z oferty.

Okna dachowe Pruszków – rodzaje

W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów: rolety, moskitiery czy okna dachowe. Pruszków to miasto, w którym bez problemu znajdziesz naszych dostawców. Jeżeli planujesz wymianę okien dachowych, musisz podjąć decyzję w kwestii montażu. Niektórzy klienci postanawiają zachować wnękę okienną, całościowo lub częściowo, inni wolą ją także wymienić na nową. Kiedy decydujesz się na wymianę wnęki, montaż wbrew pozorom nie jest skomplikowany, natomiast w większym stopniu poprawisz wtedy komfort cieplny poddasza. 
Podstawę oferty firmy VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium - gwarantują doskonały widok, dzięki powłoce łatwozmywalnej i wyciszenie hałasów dochodzących z zewnątrz. Z kolei wariant Premium, zapewnia luksus i wygodę poprzez możliwość automatycznego sterowania. 
Okna dachowe dostępne są w wersji z górnym lub dolnym otwieraniem. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. Dużą popularnością cieszy się także specjalne okno, które po otwarciu tworzy balkon. Z tej możliwości chętnie korzystają fani podziwiania widoków.
 

Okna dachowe Pruszków i inne produkty – co jeszcze możesz u nas kupić?

 W ofercie mamy nie tylko wysokiej jakości okna dachowe lub balkonowe. Firma VELUX produkuje również moskitiery, zabezpieczające pomieszczenie przed insektami czy markizy które chronią poddasze przed nagrzewaniem. Oferujemy szeroki wybór rolet, zewnętrznych, jak i wewnętrznych, a także żaluzji. Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość materiałów, z których są wykonane, dzięki czemu zachowują one trwałość przez wiele lat. Korzystając z oferty, wyposażysz się w profesjonalne okna dachowe idealne na poddasze, zapewniające odpowiednią regulację temperatury, a także w inne artykuły poprawiające komfort cieplny w pomieszczeniach. Jeżeli urządzasz lub remontujesz poddasze w Pruszkowie i okolicach, zapoznaj się z propozycjami różnych modeli okien dachowych, wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się korzyściami płynącymi z ich użytkowania.