Okna dachowe Poznań - dystrybutorzy VELUX

Budujesz dom? A może remontujesz poddasze? Zainwestuj w nowoczesne okna dachowe. W Poznaniu znajdziesz je w punktach dystrybucyjnych marki VELUX. Okna dachowe stanowią skuteczny sposób na doświetlenie wnętrz, odpowiednio rozmieszczone gwarantują kontakt wizualny z otoczeniem budynku, poprawiając komfort wypoczynku i pracy na poddaszu. Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie zawierającej energooszczędne rozwiązania, zdalnie sterowane oraz manualnie obsługiwane modele, a także wyjątkowe osłony o funkcjonalnych właściwościach.

Okna dachowe – w trosce o Twój komfort

Marka VELUX posiada w swojej ofercie drewniane i drewniano-poliuretanowe okna do dachu płaskiego oraz skośnego, które zapewniają dostęp naturalnego światła, a także świeżego powietrza na poddasze. Nasza oferta to szeroki wybór zróżnicowanych pod względem wielkości modeli, dostępnych w licznych punktach dystrybucyjnych VELUX. Okna wyróżniają się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi, co oznacza, że pozwalają zatrzymać ciepło w domu, zapewniając tym samym wysoki komfort wypoczynku w chłodne dni, a także wpływając na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Okna dachowe  zostały wyposażone w wydajny system wentylacji, który zintegrowano z uchwytem otwierającym. Takie rozwiązanie umożliwia wietrzenie wnętrz nawet przy zamkniętych oknach. Stały dostęp świeżego powietrza wpływa pozytywnie na jakość snu oraz samopoczucie domowników.

Okna dachowe – sposób otwierania

W ofercie VELUX można znaleźć zarówno manualnie obsługiwane, jak i zdalnie sterowane okna. Te drugie zasilane są energią elektryczną lub solarną i stanowią najlepszy wybór, gdy okna zamontowane są w trudno dostępnych miejscach.. Automatyczne okna dachowe zapewniają wysoki komfort obsługi oraz możliwość otwierania i zamykania za pomocą przycisku naściennego. Modele z górnym lub dolnym otwieraniem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dostęp do okna nie jest utrudniony.

Odporne na uszkodzenia okna dachowe – Poznań

Jeśli szukasz okien, które będą pełnić swoje funkcje przez długi czas, skorzystaj z oferty marki VELUX. Znajdziesz w niej trwałe, odporne na uszkodzenia modele, które sprawdzą się nawet przy intensywnej eksploatacji. Drewniano-poliuretanowe okna dachowe to idealny wybór do wnętrz szczególnie narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia i łazienka. Aby je kupić lub uzyskać więcej informacji, dotyczących wybranych produktów odwiedź najbliższy punkt dystrybucyjny marki VELUX, która oferuje nie tylko okna, ale też wysokiej jakości rolety zewnętrzne i wewnętrzne, markizy i żaluzje. Znajdź idealne rozwiązanie dla siebie i ciesz się komfortem na poddaszu!