Okna dachowe Płock VELUX

W jaki sposób przystosować poddasze do zamieszkania? Czeka Cię sporo pracy, która da Ci mnóstwo satysfakcji z efektu – o ile wcześniej zadbasz o dobrej jakości materiały budowlane. Mowa tu m.in. o oknach dachowych. Zapewniają nie tylko oświetlenie we wnętrzu. Odpowiedzialne są także za właściwą wentylację oraz izolację pomieszczenia. Dobrze zamontowane będą chroniły przed chłodem i stratami ciepła.  Żeby tak się stało, warto postawić na sprawdzone rozwiązania, najlepiej wprost od producenta – takiego, jak VELUX.

Okna dachowe - Płock

Produkcją stolarki zajmujemy się od lat - jesteśmy znani z solidnych rozwiązań. Nie poprzestajemy na tym, co już osiągnęliśmy. Stale rozwijamy ofertę, proponując nowoczesne okna dachowe, które spełniają wysokie wymogi dotyczące konstrukcji, a także zgodności z przepisami budowlanymi dotyczącymi energooszczędności. Możesz mieć pewność, że sięgasz po wysokiej jakości rozwiązania. Jesteś ciekawy, co możemy Ci zaproponować? Sprawdź dostępną ofertę i wybierz modele odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Poddasze idealne dzięki VELUX

W naszej ofercie dostępne są okna w trzech liniach: Standard, Standard Plus oraz Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna dachowe linii Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium.

Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do właścicieli domów jednorodzinnych i budynków mieszkalnych. Wspieramy także architektów, dekarzy i projektantów w tworzeniu przestrzeni odpowiednich do życia w komfortowych warunkach. 

Wybierz okna dachowe VELUX

Produkty z linii Standard zadowolą każdego, kto szuka solidnych okien dachowych. Wyposażone są w energooszczędny pakiet 3-szybowy. Specjalna konstrukcja szyby nie tylko chroni przed chłodem i stratami ciepła, ale również zapewnia wysoki stopień pozyskania darmowej energii słonecznej, a więc oferuje korzystny bilans energetyczny.

Standard Plus to okna dachowe, które zostały wyposażone w rozwiązania zwiększające komfort ich użytkowania. Oprócz energooszczędnego pakietu 3-szybowego posiadają także powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, dzięki czemu okna dłużej pozostają̨ czyste, a mieszkańcy mogą cieszyć się przejrzystym widokiem, bez częstego mycia. Szyby w oknach z linii Standard Plus są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo, pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności.

Linia Premium to wysokiej klasy okna dachowe wyposażone w system elektrycznego sterowania, klapowo-obrotowe, a także niestandardowe rozwiązania: okna balkonowe, balkony dachowe. Klienci mogą wybierać spośród szyb bezpiecznych, z pakietem wyciszania deszczu i superenergooszczędnych dwukomorowych.

Interesują nasze Cię okna dachowe? Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź, co jesteśmy w stanie zaproponować. Dowiedz się, w którym punkcie w Płocku zaopatrzysz się w produkty VELUX - wybierz te, dopasowane do Twoich potrzeb i dokonaj najlepszego wyboru z możliwych.