Okna dachowe Piotrków Trybunalski -dystrybutorzy  VELUX

Planujesz remont poddasza? Wybierz wysokiej jakości okna dachowe, które doprowadzą do wnętrza światło dzienne i umożliwią wentylację.. Dystrybutorzy produktów VELUX w Piotrkowie Trybunalskim posiadają w ofercie drewniane i drewniano-poliuretanowe okna dachowe. W zależności od potrzeb i wysokości ścianki kolanowej możesz wybrać okna otwierane u góry, za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła, klapowo-obrotowe, a także sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego. 

Okna dachowe - Piotrków Trybunalski – funkcjonalność bez wyrzeczeń 

Sterowane elektrycznie okna dachowe VELUX to przykład funkcjonalnego rozwiązania maksymalizującego wygodę użytkownika. Możliwość zasilania ich za pomocą energii solarnej stanowi kolejne wielkie udogodnienie, przy jednoczesnej trosce o finanse naszych klientów. Takie okna można także uzupełnić o system kontroli klimatu VELUX ACTIVE i sterować nimi za pomocą aplikacji mobilnej.  Inwestycja w okna dachowe VELUX to gwarancja najwyższej jakości, funkcjonalności i wygody w użyciu na lata. To po prostu gwarancja najlepszego wyboru.

Okna dachowe – Piotrków Trybunalski – odporne w każdych warunkach

Okna dachowe VELUX sprawdzą się w pomieszczeniach każdego typu. Idealnym wyborem do łazienki na poddaszu będą okna drewniano-poliuretanowe, które są całkowicie odporne na wilgoć i nie wymagają konserwacji. Wykonano je z drewna modyfikowanego termicznie, które pokryto ciśnieniowo wytrzymałą i jednolitą powłoką poliuretanową pomalowaną na biało, zyskując gładkie i   estetyczne wykończenie. Naroża okien są gładkie i bez połączeń, dzięki czemu nie gromadzi się na nich kurz i brud, a ich powierzchnia jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości. Okna zostały także wyposażone w wymienny filtr powietrza zapobiegający przedostawaniu się do domu kurzu i owadów oraz wydajny system wentylacji, który umożliwia wietrzenie nawet przy zamkniętym oknie. 
Okna dachowe VELUX zostały wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy, który wyróżnia się bardzo dobrym parametrem dźwiękoszczelności, doskonale redukuje także hałas padającego deszczu. Łatwo zmywalna powłoka na zewnętrznej szybie sprawia, że zabrudzenia organiczne rozkładane są w wyniku promieniowania UV, a następnie dzięki jej właściwościom hydrofilnym łatwo spłukiwane przez deszcz. Taką szybę bez trudu można utrzymać w czystości. Zastosowanie innowacyjnej czarnej, termoplastycznej ramki międzyszybowej TPS i zaawansowanej powłoki niskoemisyjnej na szybie wewnętrznej gwarantuje jeszcze lepszą ochronę przed chłodem i stratami ciepła

 

Okna dachowe – Piotrków Trybunalski – wygodny system otwierania 

Okna dachowe VELUX dostępne są w wersji z górnym uchwytem otwierającym, wygodną klamką w dolnej części skrzydła, a także sterowane elektrycznie. Okna z górnym otwieraniem są polecane do pomieszczeń z niską ścianką kolankową - gdy okno zamontowane jest maksymalnie na wysokości 130 cm, dzięki czemu dostęp do niego będzie zawsze łatwy i komfortowy. W przypadku wersji sterowanej zdalnie użytkownicy mają zapewnioną wygodę użytkowania okien niezależnie od wysokości, na jakiej zostały zamontowane. Co więcej, okna sterowane elektrycznie są fabrycznie wyposażone w czujnik deszczu, które automatycznie zamkną je, gdy tylko spadnie pierwsza kropla. 
Decydując się na okna dachowe VELUX, wybierasz sprawdzoną jakość, trwałość i funkcjonalność. Skontaktuj się z dystrybutorem i zaproś VELUX do swojego domu.