Okna dachowe Piła - dystrybutorzy VELUX

Spełniło się Twoje marzenie o własnym domu z poddaszem i  potrzebujesz sprawdzonych, trwałych okien dachowych, które dopełnią wymarzony projekt? Dystrybutor okien dachowych firmy VELUX w Pile posiada w swojej ofercie doskonałej jakości, niezawodne i funkcjonalne rozwiązania, które można dopasować do potrzeb każdego klienta. 

Okna dachowe - Piła - postaw na trwałość

Okna dachowe VELUX to blisko 80 lat doświadczenia w branży i marka, której najwyższą jakość i niezawodność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów. Nawet 20-letnia gwarancja na okna dachowe stanowi niezbity dowód najwyższych standardów jakości i niezawodności naszych produktów. Okna dachowe VELUX wykonane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i skuteczną barierę przed wiatrem i zimnym powietrzem. Zanim trafią do sprzedaży poddawane są wielu testom, dzięki czemu mamy pewność, że będą odporne na upływ czasu i zmieniające się warunki pogodowe. W przypadku okien dachowych, są to testy w ekstremalnych warunkach atmosferycznych, np. w tunelu wiatrowym lub test śniegowo-lodowy.

Okna dachowe - Piła – technologia VELUX w służbie Twojego komfortu

Rozwijana na przestrzeni lat testów technologia firmy VELUX pozwoliła nam wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązania maksymalizujące komfort użytkowania naszych okien. W ofercie firmy VELUX dostępne są innowacyjne okna dachowe z pakietem trzyszybowym, które zapewniają wyższy stopień energooszczędności, a także lepszą izolację akustyczną i łatwiejsze czyszczenie. W zależności od potrzeb, klienci mogą wybrać okna drewniane lub drewniano-poliuretanowe, które są odporne na wilgoć, więc sprawdzą się szczególnie w kuchniach 
i łazienkach.  Dostępne są okna z górnym lub dolnym systemem otwierania, klapowo-obrotowe lub sterowane elektrycznie. Te ostatnie mają fabrycznie wbudowany czujnik deszczu, który automatycznie zamyka okna, gdy spadną pierwsze krople. Co więcej, okna sterowane elektrycznie można uzupełnić o system kontroli klimatu VELUX ACTIVE, który pomoże zadbać o odpowiedni klimat wewnętrzny w mieszkaniu. Bazując na danych z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, samodzielnie zarządza oknami i roletami VELUX. System bierze pod uwagę trzy parametry jakości powietrza: temperaturę, wilgotność i poziom dwutlenku węgla w powietrzu. Automatycznie reguluje otwieranie i zamykanie okien dachowych, markiz oraz rolet wewnętrznych i zewnętrznych dla zdrowszego klimatu w Twoim domu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! 

Okna dachowe warto wyposażyć w przesłony zewnętrzne lub wewnętrzne, które pozwalają na kontrolowanie ilości światła przedostającego się do pomieszczenia oraz zapewniają ochronę przed nagrzewaniem. W ofercie firmy VELUX dostępne są wewnętrzne rolety zaciemniające, zaciemniająco-plisowane, plisowane, dekoracyjne czy żaluzje w wielu kolorach, dzięki czemu można dopasować je do stylizacji każdego wnętrza. Z kolei ochronę od zewnątrz zapewni markiza, roleta zewnętrzna lub solarna markiza zaciemniająca.