Okna dachowe Pabianice - dystrybutorzy  VELUX

Wybór okien dachowych, choć z pozoru może wydawać się sprawą błahą i oczywistą, wcale taki nie jest. W miarę pojawiania się kolejnych modeli na rynku - bardziej nowoczesnych, innowacyjnych i energooszczędnych – pojawiają się wątpliwości. Które będą odpowiednie, a które nie spełnią wysokich oczekiwań? 

Okna dachowe. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Istotnym aspektem, jaki należy zawsze wziąć pod uwagę przy wyborze okna dachowego jest system otwierania. W ofercie firmy VELUX dostępne są okna z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. Popularnością cieszą się także okna klapowo obrotowe o podwójnym systemie otwierania, które można uchylić do kata 45 stopni lub zatrzymać w dowolnej pozycji.
Dobre okna dachowe będą służyły przez wiele lat dlatego, że zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, a ponadto były przetestowane w skrajnych warunkach. Tylko w ten sposób producent mógł zyskać pewność względem ich bezawaryjności.
Niezwykle ważną cechą, charakteryzującą wysokiej jakości okna dachowe, jest również ich unikalna konstrukcja. Łączy w sobie właściwości, które pozwolą utrzymać szczelność i zachować w domu ciepło zimą, a z drugiej strony – ochronić poddasze przed nadmiernym ogrzewaniem w miesiącach letnich. To wszystko dzieje się za sprawą zastosowania pakietów trzyszybowych, o niskim współczynniku przenikania ciepła. Ponadto, w przestrzeniach pomiędzy tymi szybami znajduje się gaz szlachetny, który dodatkowo poprawia parametry cieplne okna.

Okna dachowe i dodatkowe udogodnienia

Wysokiej jakości okna dachowe pozwalają zadbać o jeszcze wyższy poziom komfortu. Wyposażone w rolety wewnętrzne, zewnętrzne lub markizy umożliwią Ci one nie tylko lepsze dbanie o prywatność, ale także ochronią przed nadmiarem światła słonecznego w najbardziej upalny dzień. Ponadto rolety zewnętrzne,  idealnie dopasowane do rozmiaru okna dachowego, zapewnią dodatkową izolację zimą. 
Jeżeli chcesz kupić okna dachowe, Pabianice są miastem, w którym znajdziesz punkty dystrybucyjne z produktami marki VELUX. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci wybrać rozmiar, sposób otwierania okien, a także przedstawią wszelkie szczegóły techniczne dotyczące ich konstrukcji.