Okna dachowe Ostrowiec Świętokrzyski - dystrybutorzy VELUX

Szukasz sposobu, aby skutecznie doświetlić poddasze, jednocześnie nadając mu niepowtarzalnego klimatu oraz wartości użytkowej? Okna dachowe VELUX to doskonałe rozwiązanie dla zabudowy jednorodzinnej, które docenia stale rosnące grono zadowolonych użytkowników. Nieustannie poszerzamy sieć dystrybucji, dlatego teraz możesz dokonać zakupu okien dachowych także w lokalnym punkcie sprzedaży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Sprawdź naszą ofertę!

Okna dachowe - Ostrowiec Świętokrzyski

Aby w możliwie największym stopniu odpowiedzieć na indywidualne potrzeby naszych klientów, w naszej ofercie dostępne są okna dachowe z oferty Standard, Standard Plus oraz Premium - które różnią się zestawem dodatkowych funkcjonalności i udogodnień. Jednak bez względu na to, który model wybierzesz, możesz cieszyć się najwyższą jakością wykonania charakterystyczną dla produktów marki VELUX.

Okna dachowe VELUX, , wykonane są z solidnych profili okiennych, z warstwowo klejonego, impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego oraz specjalnej konstrukcji oblachowania. Kształt i układ oblachowania osłania okno od wiatru i działa jak rynna, odprowadzająca nadmiar wody. Najwyższa jakość materiałów oraz szereg testów, którym poddawane są okna zanim trafią do sprzedaży, gwarantuje odporność na czynniki zewnętrzne – opady, wahania temperatur oraz promienie UV -co jest kluczowe w kontekście produktu opracowanego z myślą o wieloletniej eksploatacji. Klienci mogą wybrać okna drewniane lub drewniano-poliuretanowe, które są odporne na wilgoć, Oba modele dostępne są w wersji z górnym lub dolnym systemem otwierania dzięki czemu okna dachowe można dopasować do wysokości montażu. Dla jeszcze większego komfortu lub gdy okna zamontowane są w trudno dostępnych miejscach. klienci mogą także zdecydować się na modele sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego. 

Okna dachowe VELUX - Ostrowiec Świętokrzyski i okolice

Tym, co zdecydowanie wyróżnia okna dachowe VELUX, jest ich przemyślana konstrukcja. Warto wspomnieć chociażby o niezwykle korzystnych parametrach izolacyjnych, które udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu pakietów trzyszybowych. Dodatkowo, w oknach z oferty Standard Plus zastosowano termoplastyczną czarną ramkę międzyszybową TPS oraz zaawansowaną powłokę niskoemisyjną na szybie wewnętrznej. Takie rozwiązanie skutecznie zatrzymuje ciepło w domu i gwarantuje jeszcze lepszą ochronę przed chłodem, a w konsekwencji niższe rachunki za ogrzewanie Okna zostały także wyposażone w specjalną powłokę łatwo zmywalną, na której zabrudzenia organiczne rozkładane są w wyniku promieniowania UV. Co więcej, zapewniają również lepszą izolacyjność akustyczną, gdyż zastosowane w nich szyby są o 30% grubsze. to tylko niektóre z oferowanych udogodnień. Szczegółowe informacje na temat okien dachowych dostępnych w naszej ofercie, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nie bez znaczenia jest również sam montaż, który – wykonany przez wykfalifikowaną ekipę dekarską - ze względu na przemyślaną konstrukcję przebiega szybko i sprawnie.

Drewniane okna dachowe - postaw na sprawdzone rozwiązania!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Więcej informacji na temat naszych produktów dachowych znajdziesz w dedykowanej zakładce naszej stronie internetowej. Za pośrednictwem interaktywnej mapy możesz w łatwy sposób odszukać najbliższy punkt sprzedaży w okolicy Ostrowca Świętokrzyskiego. Jeśli masz pytania dotyczące oferty,— skontaktuj się z naszymi doradcami już teraz!