Okna dachowe Ostrów Wielkopolski-dystrybutorzy VELUX

Okna dachowe sprawiają, że każde poddasze zmienia się w niezwykle komfortowe i przytulne pomieszczenie. Aby czuć się dobrze we wnętrzu, potrzebujemy nie tylko dostępu do naturalnego światła, ale także dobrej widoczności świata zewnętrznego. W pokojach na poddaszu takie sprzyjające warunki zapewniają odpowiednio dobrane okna dachowe. Teraz znajdziesz je w punkcie sprzedaży okien dachowych VELUX w Ostrowie Wielkopolskim. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór okien dachowych, w tym modele wykorzystujące najnowsze i najbardziej wygodne rozwiązania, na miarę Twoich potrzeb. 

Komfortowe okna dachowe – Ostrów Wielkopolski

Dbamy o to, by okna dachowe VELUX były naprawdę komfortowe w użytkowaniu, a w kwestii jakości nie idziemy na kompromis. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i najnowsze rozwiązania, jednocześnie dbając o zachowanie atrakcyjnej ceny produktów – to wszystko po to, aby okna spełniały swoją funkcję, a korzystanie z nich było wyłącznie przyjemnością. W naszej ofercie znajdują się zarówno okna dachowe drewniane, jak i drewniano-poliuretanowe. Wszystkie produkty wyróżnia najwyższa szczelność i energooszczędność. Innowacyjny i energooszczędny pakiet trzyszybowy zapobiega utracie ciepła i gwarantuje jeszcze lepszą ochronę przed chłodem. Dzięki temu realnie zaoszczędzisz na zużyciu energii. Wyjątkowa konstrukcja zamków  i  zawiasów zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania z 3. klasą odporności na uderzenie, a zawiasy zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić obrót o 180° i łatwy dostęp do całej powierzchni okna podczas mycia. 
W ofercie marki VELUX znajduje się także niezbędne produkty dodatkowe do okien dachowych, między innymi rolety wewnętrzne, zewnętrzne, moskitiery i markizy, dzięki którym zapewnisz jeszcze większy komfort na poddaszu.

Okna dachowe – Ostrów Wielkopolski – wygodne sposoby otwierania

W zależności od docelowej wysokości, na której zamontujesz okno dachowe, proponujemy modele z wygodnymi systemami otwierania górnego lub dolnego. Aby dodatkowo wspomóc cyrkulację powietrza, okna dachowe zostały wyposażone w wydajny system wentylacji zintegrowany z uchwytem otwierającym, dzięki czemu można wietrzyć pomieszczenie, nawet gdy okno jest zamknięte. Stawiamy na innowacyjność i bezkonkurencyjny komfort użytkowania, dlatego nasze okna dachowe z górnym systemem otwierania możesz wyposażyć w sterowanie elektryczne i obsługiwać za pomocą przycisku ściennego lub z poziomu aplikacji na telefon (jeżeli uzupełnisz okna o system kontroli klimatu VELUX ACTIVE lub inteligentne sterowanie VELUX App Control). Dzięki wbudowanym czujnikom deszczu już nie będziesz musiał się zastanawiać, czy na pewno zamknąłeś okna, wychodząc z domu. Zamkną się automatycznie, gdy tylko spadną pierwsze krople.

Okna dachowe – Ostrów Wielkopolski – znajdź punkt dystrybucyjny VELUX

Oprócz klasycznych okien dachowych w ofercie posiadamy również okna balkonowe, okna do płaskich  dachów oraz świetliki tunelowe. Przyświeca nam ważny cel – zapewnić więcej światła wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Z wachlarzem naszych rozwiązań pomożemy Ci stworzyć jasne, ciepłe i ciche poddasze, w którym będziesz chciał spędzać więcej czasu. Zadbaj o najlepszy widok razem z VELUX – już teraz odwiedź nasz punkt dystrybucyjny w Ostrowie Wielkopolskim.