Okna dachowe Opole - dystrybutorzy  VELUX

Odpowiednie przygotowanie wnętrz na poddaszu ma niebagatelne znaczenie w kontekście bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wieloletnią perspektywę. Okna dachowe VELUX to połączenie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych z ponadczasowym wyglądem, który doskonale wkomponuje się w wystrój każdego poddasza. Odwiedź jeden z naszych punktów dystrybucji w Opolu, w którym będziesz mógł na żywo zobaczyć nasze produkty i porozmawiać z ekspertem, który udzieli fachowej porady i pomoże wybrać odpowiedni model okien. 

Drewniane okna dachowe — Opole i okolice 

Podstawę oferty firmy VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. 
Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
W zależności od potrzeb i wysokości ścianki kolankowej możesz wybrać okna z górny lub dolnym systemem otwierania lub sterowane elektrycznie. W nowych oknach dachowych VELUX z linii Standard Plus dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX  i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K).
W nowych oknach GLL i GLU szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności. Ich nowa konstrukcja sprawia, że doskonale redukują też hałas padającego deszczu, zapewniając optymalne warunki do odpoczynku nawet w czasie wyjątkowo niekorzystnej aury na dworze.

Nowoczesne okna dachowe — Opole 

Interaktywna mapa dostępna na naszej stronie internetowej pozwoli Ci w łatwy sposób odszukać najbliższy punkt dystrybucji. Dzięki temu możesz szybko i sprawnie zakupić okna dachowe VELUX zarówno w na terenie Opola i okolicznych miejscowości, jak i w całym kraju. Profesjonalnego wykonawcę, który zamontuje wybrane okna dachowe, znajdziesz dzięki lokalizatorowi dekarzy.  Cenę produktów – okien dachowych i produktów montażowych - możesz szybko sprawdzić dzięki wygodnemu konfiguratorowi.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą dodatkowego wyposażenia do okien dachowych – rolet wewnętrznych, zewnętrznych, markiz i moskitier dzięki którym zapewnisz możliwość kontrolowania ilości wpadającego do wnętrza światła, chroniąc poddasze przed nagrzewaniem.