Okna dachowe Olsztyn - dystrybutorzy  VELUX

Do łazienki, pokoju, salonu czy kuchni – okna dachowe VELUX sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Jeśli chcesz doświetlić wnętrza na poddaszu i szukasz w Olsztynie lub okolicach produktów gwarantujących wysoki komfort użytkowania i  dobrą izolację termiczną, to nasza oferta jest  stworzona dla Ciebie. 

Okna dachowe – Olsztyn – gwarancja jakości 

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach, do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach czy kuchniach.

Technologia przyszłości - okna dachowe - Olsztyn  

W nowych oknach dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX  i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K).
W nowych oknach GLL i GLU szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności.
 

Okna dachowe VELUX w Olsztynie - znajdź swojego dystrybutora 

W Olsztynie posiadamy kilku partnerów handlowych, którzy zajmują się dystrybucją naszych produktów. Doświadczeni specjaliści pomogą wybrać odpowiedni model okna dachowego. 
Okna dachowe VELUX są dostępne w najbardziej popularnych wymiarach. Z łatwością wkomponują się w każdy skośny dach, dzięki szerokiej ofercie kołnierzy uszczelniających przeznaczonych do różnych pokryć. Okna można montować samodzielnie oraz w zestawach obok siebie w pionie lub poziomie, a także w połączeniu z oknami kolankowymi lub elementami doświetlającymi. W tej samej cenie, oferowane są w dwóch wersjach otwierania: z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. Takie okna wygodnie otwiera się i zamyka zdalnie za pomocą przycisku naściennego lub specjalnej aplikacji w telefonie. Wyposażone są także w czujnik deszczu, który zamknie je automatycznie, gdy tylko spadnie pierwsza kropla. Decydując się dodatkowo na zainstalowanie systemu kontroli klimatu VELUX ACTIVE masz gwarancję idealnej wentylacji pomieszczeń oraz ochrony przed przegrzaniem, gdyż system automatycznie będzie dbać o jakość powietrza w Twoim domu. W naszej ofercie dostępne są także rolety zewnętrzne, markizy, moskitiery, okna wyłazowe, świetliki tunelowe oraz kołnierze uszczelniające i produkty instalacyjne.