Okna dachowe Nowy Sącz-dystrybutorzy VELUX

Urządzanie poddasza to nie lada wyzwanie. Bez względu na to, czy zmieniasz swoją przestrzeń na stylowy salon, przytulny pokój dziecięcy czy wymarzoną kuchnię, okna dachowe stanowią bardzo ważny element całego wyposażenia: wpada przez nie światło dzienne oraz zapewniają wentylację. Sprawdź dystrybutora okien dachowych VELUX w Nowym Sączu.

Okna dachowe – sposób na piękne poddasze

Mimo że przeznaczenie okien dachowych i fasadowych jest w zasadzie takie samo, to jednak przy wyborze okien dachowych należy zwrócić uwagę na nieco inne kwestie. Przede wszystkim, bardzo ważne jest ich rozmieszczenie na dachu. Przy projektowaniu poddasza warto poświęcić czas na odpowiednie zaplanowanie rozmieszczenia okien Zagwarantuje to odpowiednią wentylację oraz sprawi, że nasze pomieszczenie będzie jaśniejsze i bardziej przejrzyste. 

Okna dachowe – wybierz odpowiedni materiał

Istotny jest też materiał, z którego wykonane są okna dachowe. W ofercie marki VELUX znajdziesz okna drewniane i drewniano-poliuretanowe. To, jakie wybierzesz do swojego domu, zależy oczywiście od Ciebie, jednak warto poświęcić temu nieco więcej uwagi. 

Okna dachowe – otwieranie i zamykanie ręczne czy za pomocą aplikacji?

W ofercie marki VELUX znajdziesz okna, które mogą być sterowane w sposób tradycyjny, jak i za pomocą aplikacji w Twoim telefonie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań w swoim domu i chcących zapewnić sobie najwyższy poziom komfortu. Elektryczne okna dachowe VELUX to innowacyjny system, który umożliwia sterowanie zdalne okien dachowych oraz rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Za pomocą przycisku naściennego możesz otwierać i zamykać okna zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami. Dodatkowo, jeżeli okna zostaną połączone z inteligentnym systemem sterowania VELUX App Control lub VELUX Active, można nimi zarządzać za pomocą aplikacji w telefonie. Produkty VELUX są dostępne zarówno z zasilaniem elektrycznym, jak i solarnym. Innowacyjna technologia zdalnego sterowania jest niezwykle przydatna w przypadku okien i rolet, które zostały umieszczone w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach. Zapewnia to lepszy klimat i świeże powietrze w mieszkaniu. Dodatkowo, dzięki wbudowanym czujnikom deszczu, w przypadku opadów Twoje okna zostaną automatycznie zamknięte. 

Okna dachowe – do płaskiego dachu 

Okna do dachów płaskich stanowią doskonałe rozwiązanie na doświetlenie pomieszczenia, a ich oryginalny design i sama idea cieszą się coraz większą popularnością. W ofercie marki VELUX znajdziesz wiele wariantów okien do płaskich dachów. Jeżeli nie potrzebujesz dodatkowej wentylacji, natomiast konieczny jest dopływ światła naturalnego, polecamy wybór okna nieotwieranego, jeśli natomiast zależy Ci na dodatkowym dopływie powietrza oraz doskonałym widoku na zewnątrz, idealnym wyborem będzie sferyczny moduł szklany VELUX. Został wykonany w unikalnej technologii CurveTech, dzięki której zakrzywione i odporne na zarysowania szkło usuwa gromadzące się na oknie zanieczyszczenia oraz wodę. 
Zależy Ci na nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu? Wybierz okna dachowe VELUX i ciesz się oryginalnym designem i niesamowitym komfortem w swoim domu.