Okna dachowe Mielec-dystrybutorzy VELUX

Okna dachowe to najlepszy sposób na doświetlenie poddasza i zapewnienie jeszcze lepszej wentylacji, szczególnie podczas letnich, upalnych dni. W Mielcu znajdziesz punkty dystrybucji marki VELUX - wiodącego producenta funkcjonalnych okien dachowych w Polsce. 

Okna dachowe Mielec - wygoda i funkcjonalność 

Coraz więcej osób postanawia zmienić swoje poddasze w funkcjonalną i elegancką przestrzeń, na przykład modny salon, czy pokój dziecięcy. Jeżeli właśnie projektujesz swoje poddasze lub zastanawiasz się nad wymianą okien dachowych na nowe i bardziej nowoczesne, sprawdź ofertę firmy VELUX. 
W ofercie firmy VELUX znajdziesz szeroki wybór modeli okien dachowych, dzięki którym doprowadzisz na poddasze światło dzienne i świeże powietrze. 
Okna dachowe, które znajdziesz w ofercie marki VELUX zapewniają wygodę oraz funkcjonalność. Możesz wybrać produkty w pełni odpowiadające Twoim preferencjom, biorąc pod uwagę m.in. rodzaj wykończenia (drewniane lub drewniano-poliuretanowe), sposób otwierania (górne, dolne lub sterowane elektrycznie), a także pakiet szybowy (3-szybowy, z powłoką łatwozmywalną i wzmocnioną izolacją akustyczną). Wszystkie okna dachowe, które znajdziesz u swojego dystrybutora na terenie Mielca zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz są wyposażone w wiele nowoczesnych funkcji. 

Okna dachowe Mielec do łazienek i kuchni

Urządzenie łazienki na poddaszu staje się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, jeśli na poddaszu znajdują się także sypialnie, to bardzo wygodne rozwiązanie. Okna dachowe do łazienek powinny być jednak przystosowane do pomieszczeń, w których zbiera się para i wilgoć. Do takich wnętrz najlepiej wybrać drewniano-poliuretanowe okna dachowe VELUX, które zostały wykonane w unikalnej technologii polegającej na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności. Gładkie naroża profili zapobiegają osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń. Dzięki temu są one bardzo łatwe w czyszczeniu, a więc nie potrzebują częstej konserwacji. 
 

Klapowo - obrotowe okna dachowe Mielec 

Na rynku znajdziesz wiele modeli okien dachowych, które różnią się wieloma parametrami, a także sposobem otwierania. Producent okien dachowych VELUX w swojej ofercie posiada okna dachowe klapowo-obrotowe, które gwarantują panoramiczny widok oraz jeszcze bardziej doświetlone poddasze. 

Okna klapowo-obrotowe idealnie sprawdzą się w dachach o kątach nachylenia do 45 stopni. Dzięki dolnemu systemowi otwierania możliwy jest montaż w przypadku wysokiej ścianki kolankowej. Okna klapowo-obrotowe można otworzyć do kąta 45 stopni lub zatrzymać w dowolnej pozycji.

Okna dachowe VELUX zostały wykonane w unikalnej konstrukcji ThermoTechnology, która zapewnia doskonałe parametry izolacyjne, co pomaga utrzymać ciepło i zredukować rachunki za ogrzewanie.
W skrzydło i ościeżnicę okien wbudowane zostało wysokoizolacyjne tworzywo EPS, które skutecznie chroni przed wiatrem i chłodem. Ochronę przed stratami ciepła i wyższą dźwiękochłonność zapewnia także dodatkowa uszczelka.

Pamiętaj, że możesz uzupełnić swoje zakupy o rolety i markizy VELUX, które gwarantują prywatność i skutecznie ochronią Twoje poddasze przed nadmiarem światła i ciepła w upalne, letnie dni.