Okna dachowe Łódź - dystrybutorzy VELUX

Aby doświetlić poddasze i poprawić komfort jego użytkowania warto zainwestować w wysokiej jakości okna dachowe. W Łodzi można je znaleźć w punktach dystrybucyjnych marki VELUX. Oferujemy wiele modeli, a wśród nich okna drewniane oraz drewniano-poliuretanowe z górnym i dolnym otwieraniem, a także zdalnie sterowane propozycje, obsługiwane za pośrednictwem naściennego panelu.

Okna dachowe – Łódź – wygoda i funkcjonalność

Dlaczego warto wybrać produkty marki VELUX? Do ich wykonania zastosowano wyłącznie wysokiej jakości materiały, co gwarantuje ich nieprzeciętną trwałość. Odporne na każdą pogodę okna dachowe zachowują bardzo dobre parametry izolacyjne. Unikalna konstrukcja i energooszczędne pakiety szybowe zapobiegają ucieczce ciepła w chłodne dni. Wszystko to czyni rozwiązania VELUX najlepszym wyborem na rynku. Nasze okna sprawią, że na poddaszu będzie panować idealny klimat do wypoczynku. VELUX oferuje funkcjonalne okna dachowe w z górnym lub dolnym systemem otwierania, a także modele sterowane elektrycznie lub solarnie. W ofercie można znaleźć okna drewniane oraz drewniano-poliuretanowe przeznaczone do pomieszczeń szczególnie narażonych na działanie wilgoci, np. kuchni lub łazienki. 

Zdalnie sterowane okna dachowe – Łódź

Poza obsługiwanymi manualnie modelami z górnym lub dolnym otwieraniem w ofercie VELUX można znaleźć zasilane energią elektryczną lub solarną okna z możliwością zdalnego sterowania. Aby otworzyć lub zamknąć okno wystarczy skorzystać z naściennej klawiatury. Zdalnie sterowane modele to wygodne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku wysokich, trudno dostępnych miejsc. Ich dodatkowym atutem jest wbudowany czujnik deszczu, który sprawia, że okna zamykają się, gdy spadnie pierwsza kropla. Ich utrzymanie w czystości jest niezwykle łatwe, a wybierając solarne wersje nie trzeba się martwić o okablowanie. Zdalnie sterowane okna dachowe mogą także być obsługiwane poprzez specjalną aplikację w przypadku zintegrowania ich z systemem VELUX ACTIVE. 

Okna dachowe – Łódź – do płaskich i skośnych dachów

W asortymencie marki VELUX dostępny jest szeroki wybór funkcjonalnych modeli, stworzonych zarówno z myślą o skośnych, jak i płaskich dachach. Poza standardowymi oknami naszym Klientom oferujemy także lukarny, dachowe balkony i praktyczne elementy doświetlające oraz okna kolankowe. Okna dachowe to gwarancja łatwego i szybkiego montażu. Aby dodatkowo poprawić komfort użytkowania poddasza, warto uzupełnić okna o inne produkty marki, takie jak rolety, markizy czy żaluzje. Dzięki nim zyskamy kontrolę nad ilością wpadającego do wnętrza światła i zapobiegniemy nagrzewaniu poddasza. Znajdź idealne dla Twojego domu okna dachowe i odwiedź najbliższy punkt dystrybucyjny marki VELUX. Dołącz do grona naszych Klientów, inwestując w jakość swojego wypoczynku.