Okna dachowe Kraków - dystrybutorzy VELUX

Jak poprawić komfort na poddaszu? Rozwiązaniem są niezawodne i funkcjonalne okna dachowe. W Krakowie można znaleźć liczne punkty sprzedaży rozwiązań VELUX, znane z wysokiej jakości oraz innowacyjnych cech, dzięki którym odmienisz przestrzeń poddasza i zapewnisz dostęp do naturalnego światła, a także zabezpieczysz je przed ucieczką ciepła.

Okna dachowe – Kraków – sposób na oszczędzanie energii

Wyposażone w energooszczędne pakiety szybowe okna VELUX oraz ich unikalna konstrukcja skutecznie zapobiegają ucieczce ciepła z domu i gwarantują wysoką termoizolacyjność. Nasze okna dachowe zostały wykonane z trwałych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów. Dzięki temu można liczyć na ich długą żywotność oraz bezawaryjność. W przypadku okien drewniano-poliuretanowych, jednolita warstwa poliuretanu zabezpiecza okno przed zgubnym działaniem wilgoci. Okna VELUX można więc bez obaw wykorzystywać także w pomieszczeniach szczególnie na nią narażonych, takich jak kuchnia czy łazienka. To gwarancja wysokiego komfortu użytkowania oraz odpowiedniej dawki naturalnego światła. Nie bez znaczenia jest także ponadczasowy design, który doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami.

Okna dachowe – Kraków – jaki sposób otwierania wybrać?

W ofercie marki VELUX można znaleźć zróżnicowane pod względem sposobu otwierania okna. Manualnie obsługiwane okna dachowe to modele z górnym lub z dolnym otwieraniem. Te pierwsze sprawdzą się w przypadku gdy dolna krawędź okna położona jest na wysokości 80-130 cm. Jeśli jednak znajduje się wyżej, warto zdecydować się na wersję z dolnym otwieraniem. Dla większego komfortu użytkowania możesz zdecydować się na zdalnie sterowane modele, które można obsługiwać z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji w telefonie w przypadku zintegrowania ich z systemem VELUX ACTIVE. Zdalnie sterowane wersje to idealny wybór w przypadku trudno dostępnych miejsc i wysokich stropów. Do ich otwierania oraz zamykania potrzebna jest naścienna klawiatura dostępna w pakiecie z oknami sterowanymi elektrycznie lub solarnie.. Zarówno zdalnie sterowane, jak i manualnie obsługiwane ona marki VELUX stanowią produkty najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Okna dachowe – Kraków – innowacyjne i funkcjonalne

Okna marki VELUX gwarantują nie tylko wysokie parametry termoizolacyjne oraz komfortową obsługę. Wybierając je można liczyć także na łatwy montaż i możliwość wyboru produktów instalacyjnych idealnie dobranych do rozmiaru okna i połaci dachowej. Dzięki zintegrowanemu z uchwytem otwierającym okna systemowi wentylacji do wnętrza może przenikać świeże powietrze także wówczas, gdy domownicy śpią lub przebywają poza domem. Nasze okna posiadają wbudowany filtr, który stanowi ochronę przed zanieczyszczeniami, kurzem oraz owadami. Odporne na brud modele nie wymagają konserwacji, a ich utrzymanie w czystości nie stanowi żadnego wyzwania. Odwiedź punkt dystrybucyjny w Krakowie i skorzystaj z oferty VELUX. Znajdziesz w niej idealne okna dla swojego poddasza.