Okna dachowe Kielce-dystrybutorzy  VELUX

Rozwój technologii sprawił, że okna dachowe dostępne obecnie na rynku są dużo bardziej funkcjonalne i energooszczędne niż te, które zostały zamontowane 20-30 lat temu. Jeśli planujesz remont poddasza, warto rozważyć wymianę okien dachowych na bardziej nowoczesne. Firma VELUX posiada wieloletnie doświadczenie w branży i nieustannie doskonali oferowane produkty. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań w korzystnych cenach, koniecznie sprawdź naszą ofertę.  

Okna dachowe Kielce – oferta 

Każdy Klient ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego oferujemy produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie - Standard, Standard Plus oraz Premium. Wszystkie dostępne są dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeniach na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
W zależności od potrzeb i wysokości ścianki kolankowej, klienci mogą wybrać okna otwierane u góry lub za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Dostępne są także okna sterowane elektrycznie lub klapowo-obrotowe. Chętnie doradzimy, które okna dachowe sprawdzą się najlepiej na Twoim poddaszu.

Okna połaciowe - kluczowy element na poddaszu 

Odpowiednia ilość naturalnego światła w domu jest ważna dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Światło dzienne wpadające do budynku z boku zapewnia jednak jedynie ułamek tego, co można by osiągnąć, gdyby wpadało od góry. W takiej sytuacji warto rozważyć zastosowanie okien dachowych, do płaskiego dachu lub świetlików tunelowych, które będą rozprowadzać więcej światła dziennego do ciemnych pomieszczeń.
Wybierając okna dachowe VELUX nie tylko zapewnisz lepszą dystrybucję światła w pomieszczeniu, ale także zadbasz o izolację termiczną i ochronę przed hałasem. Dobrze zaaranżowane poddasze sprawi, że zyskasz dodatkową przestrzeń, którą możesz przeznaczyć na pokoje dla gości, ale także miejsce spotkań dla całej rodziny. 
 

Okna dachowe Kielce – zalety 

Nowe okna dachowe z linii Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K). Ich szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Z kolei zewnętrzna szyba została pokryta specjalną powłoką łatwo zmywalną N2, na której zabrudzenia organiczne rozkładane są poprzez oddziaływanie promieniowania UV.
Okna dachowe z górnym systemem otwierania można w dowolnej chwili przerobić na sterowane elektrycznie i wygodnie otwierać je i zamykać za pomocą przycisku naściennego. Dodatkowo takie okna można połączyć z systemem kontroli klimatu VELUX ACTIVE, który pomoże zadbać o odpowiednią jakość powietrza w domu. System, bazując na danych z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, decyduje, kiedy otworzyć lub zamknąć okna i rolety VELUX. Dla jeszcze większej wygody wszystkie produkty możesz kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej w Twoim telefonie. 

Oferta Kielce 

Punkty dystrybucji okien dachowych VELUX znajdują się w całym kraju. Aby szybko znaleźć najbliższy, skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki, znajdującej się na naszej stronie internetowej. Przygotowaliśmy także lokalizator dekarzy, dzięki któremu możesz wyszukać Rekomendowanych Wykonawców VELUX, którzy profesjonalnie zamontują Twoje okna dachowe.