Okna dachowe Kędzierzyn Koźle 
- dystrybutorzy VELUX

Planujesz urządzić na poddaszu elegancką przestrzeń wypoczynkową? Istotnym elementem wyposażenia tej części domu są odpowiednie okna dachowe. Kędzierzyn-Koźle to jedno z miast, na którego terenie znajdziesz punkty dystrybucyjne marki VELUX, producenta specjalizującego się w oknach dachowych. 

Okna dachowe Kędzierzyn-Koźle - jakie okna dachowe wybrać? 

W ofercie marki VELUX znajdziesz trzy linie okien dachowych, które możesz wybrać na swoje poddasze. W pakiecie Standard przygotowaliśmy dla Ciebie dwukomorowe okna dachowe, które - dzięki dodatkowej uszczelce oraz konstrukcji ThermoTechnology  - pozwolą jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu. W tej samej cenie, dostępne są okna dachowe w wersji otwieranej u góry lub od dołu. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. Dzięki wydajnej wentylacji zintegrowanej z uchwytem otwierającym wpuścisz świeże powietrze także wtedy, gdy okno jest zamknięte.
Linia Standard Plus to okna dachowe wyposażone w nowe rozwiązania, do tej pory dostępne tylko w produktach premium. Dzięki powłoce łatwozmywalnej okna zapewniają doskonały widok, a dodatkowa izolacja akustyczna gwarantuje redukcję odgłosów z zewnątrz i szumu deszczu. W znaczący sposób poprawia to jakość snu i wypoczynku. Pakiet trzyszybowy zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła. W ich konstrukcji zastosowano innowacyjną czarną ramkę termoplastyczną TPS oraz nową powłokę niskoemisyjną szyby wewnętrznej. Okno wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K)

Okna dachowe Kędzierzyn-Koźle – jeszcze większy komfort użytkowania

Jeżeli poszukujesz do swojego domu wyjątkowych rozwiązań, które zapewnią Ci wysoki poziom wygody i funkcjonalności, postaw na okna dachowe VELUX z linii  Premium, wyposażone w superenergooszczędne pakiety szybowe oraz elektryczne sterowanie. Takie okna wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego lub aplikacji w telefonie. 
Swoje okna dachowe wyposaż w funkcjonalne rolety wewnętrzne lub zewnętrzne i markizy, które również znajdziesz w ofercie marki VELUX. Dobrze dobrane przesłony skutecznie ochronią Twoje wnętrze przed silnym słońcem, dzięki czemu zapewnisz sobie komfort przebywania na poddaszu nawet w najbardziej upalne dni.
 

Okna dachowe Kędzierzyn-Koźle - gdzie kupić? 

Zastanawiasz się nad zakupem najlepszych okien dachowych? A może marzy Ci się wymiana okien? Znajdź dystrybutora marki VELUX w mieście Kędzierzyn-Koźle i skontaktuj się z nim. Jeżeli chciałbyś zapoznać się z pełną ofertą marki, serdecznie zapraszamy do konsultacji z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące obowiązujących promocji oraz asortymentu.