Okna dachowe Katowice-dystrybutorzy  VELUX

Budujesz właśnie dom z poddaszem? A może wnętrza pod dachem wymagają remontu i przy okazji planujesz wymianę okien dachowych na nowe? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy VELUX. Na naszej stronie internetowej dostępny jest wygodny konfigurator, za pomocą którego możesz szybko sprawdzić cenę wybranych modeli i produktów montażowych. Narzędzie zaproponuje także produkty dodatkowe, w które warto wyposażyć okna dachowe np. rolety wewnętrzne czy zewnętrzne. 

Okna dachowe VELUX - Katowice

Jeśli jesteś mieszkańcem Katowic, planujesz budowę domu lub remont poddasza –sprawdź ofertę firmy VELUX. W zakładce „Produkty” znajdziesz szczegółowe informacje na temat wybranych modeli. Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać produkty VELUX? Przede wszystkim dlatego, że nasze okna dachowe to produkty wysokiej jakości, energooszczędne, trwałe  i solidne. 

Okna dachowe dopasowane do Twoich potrzeb

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. 
Okna dachowe wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
 

Innowacyjne rozwiązania w VELUX 

Zdecyduj się na zakup produktów od firmy VELUX, które posiadają wiele nowoczesnych funkcji. Nasze okna dachowe z linii Premium wyposażone są w system sterowania elektrycznego. Możesz wygodnie otwierać je i zamykać za pomocą przycisku naściennego lub sterować nimi za pomocą dedykowanej aplikacji w swoim smartfonie. Sprawdź, na jakie jeszcze wygody możesz liczyć, kupując produkty z linii Standard, Standard Plus lub Premium dostępne w VELUX. 

Okna dachowe Katowice – wypróbuj nasz konfigurator 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy VELUX. Na naszej stronie internetowej dostępny jest wygodny konfigurator, za pomocą którego możesz szybko sprawdzić cenę wybranego modelu okna dachowego i produktów montażowych. Narzędzie zaproponuje także produkty dodatkowe, w które warto wyposażyć okna dachowe np. rolety wewnętrzne czy zewnętrzne.