Okna dachowe Jaworzno - dystrybutorzy VELUX

Jeżeli zdecydowałeś się na urządzenie poddasza, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważnym elementem są odpowiednio dobrane okna dachowe. To przez nie wpada do naszego pomieszczenia światło oraz powietrze. Jaworzno to miasto, w którym znajdziesz wielu dystrybutorów firmy VELUX – producenta drewnianych i drewniano-poliuretanowych okien dachowych.

Okna dachowe Jaworzno – wysoka funkcjonalność

Komfort mieszkania na poddaszu gwarantuje odpowiednia ilość naturalnego światła, które wpada do pomieszczenia. Firma VELUX posiada bogatą ofertę okien dachowych przeznaczonych do każdego rodzaju poddasza. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz okna dachowe drewniane oraz drewniano-poliuretanowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów tak, aby zapewnić Ci komfort oraz wygodę. Konstrukcja ThermoTechnology i dodatkowa uszczelka  gwarantują wysoką izolacyjność termiczną oraz wyższą dźwiękochłonność.. Okna zostały wyposażone w energooszczędny pakiety 3-szybowy, który jeszcze lepiej chroni przed ucieczką ciepła z domu i tym samym wpływa na obniżenie rachunków za ogrzewanie.

Okna dachowe Jaworzno – komfort i styl

Materiał, z którego zostały wykonane okna dachowe, ma bardzo duże znaczenie, wpływa nie tylko na komfort użytkowania, jak i styl, w którym urządzasz swoje wymarzone poddasze. Dostępne w ofercie firmy VELUX drewniane okna dachowe nadadzą Twojemu wnętrzu przytulnego i ponadczasowego stylu, co może stanowić punkt wyjściowy do ciekawej aranżacji salonu, pokoju dziecięcego lub sypialni . Jeżeli na poddaszu planujesz urządzić łazienkę, najlepszym wyborem będą okna dachowe drewniano-poliuretanowe. Dzięki temu, że zostały one ciśnieniowo pokryte poliuretanem w kolorze białym, są odporne na wilgoć i nie wymagają konserwacji przez wiele lat użytkowania. Ich naroża są gładkie i bez połączeń, dzięki czemu nie gromadzi się na nich kurz i brud. Biały kolor doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji wnętrz. 

Okna dachowe Jaworzno – wygodne otwieranie 

Firma VELUX to jedyny producent okien dachowych w Polsce, który oferuje możliwość wyboru okna dachowego z dolnym lub górnym systemem otwierania. Wybierając okna dachowe często zapominamy, że komfort użytkowania jest bardzo ściśle połączony ze sposobem ich otwierania. Klamka w dolnej części skrzydła będzie wygodniejszy w przypadku montażu dolnej krawędzi okna od 130 do 150 cm od podłogi. Trzeba jednak pamiętać, by nie ustawiać pod oknem mebli, gdyż utrudnią otwieranie okna. Natomiast w przypadku montażu okna od 80 do 130 cm od podłogi, lepszym wyborem będą okna otwierane od góry. Pod oknem można wtedy ustawić meble. 

Okna dachowe Jaworzno – poznaj okna sterowane elektrycznie lub solarne

W ofercie firmy VELUX znajdziesz także okna dachowe sterowane elektrycznie lub solarne. To idealne rozwiązanie w przypadku okien zamontowanych w trudno dostępnych miejscach, przeznaczone dla osób, które cenią sobie najwyższy poziom wygody i komfortu . Okna dachowe firmy VELUX zostały wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje trwałość oraz dużą odporność na skrajne warunki atmosferyczne. Znajdź dystrybutora VELUX w Jaworznie i ciesz się pięknym światłem na poddaszu przez cały rok.