Okna dachowe Jastrzębie Zdrój - dystrybutorzy VELUX

Kto nie marzy o pięknym, jasnym pomieszczeniu? Jeśli właśnie planujesz urządzanie poddasza, na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne w takiej przestrzeni jest światło dzienne. Kluczem do doskonale oświetlonego wnętrza są odpowiednie zamontowane i rozmieszczone okna dachowe. Jastrzębie-Zdrój to miejsce, w którym znajdziesz punkty dystrybucyjne marki VELUX – lidera wśród producentów okien dachowych.

Okna dachowe Jastrzębie-Zdrój - szeroki wybór

Okna dachowe to bardzo ważny element poddasza. Nie tylko zapewniają dopływ światła słonecznego, ale również mogą stanowić istotną część całej aranżacji. W ofercie marki VELUX znajdziesz wiele wariantów okien dachowych, będących zarówno źródłem naturalnego światła, jak i ciekawym elementem dekoracyjnym. Bez względu na to, czy zamierzasz urządzić swoją przestrzeń w stylu nowoczesnym, skandynawskim, czy vintage, okna dachowe stanowią ważny element całego wyposażenia. Dobrze wybrane oraz odpowiednio rozmieszczone okna, to gwarancja pięknie oświetlonego naturalnym światłem pokoju oraz dopływu świeżego powietrza. 

Okna dachowe Jastrzębie-Zdrój - wygoda i oszczędność 

Okna dachowe znajdujące się w ofercie marki VELUX zostały wyprodukowane w taki sposób, aby zapewnić Ci jak największą wygodę użytkowania. Zgodnie ze swoimi preferencjami możesz wybrać okna dachowe z uchwytem otwierającym u góry lub klamką w dolnej części skrzydła. . Co więcej, wszystkie okna dachowe marki VELUX zostały wyposażone w specjalną konstrukcję ThermoTechnology, która zapewnia \wysoką izolacyjność termiczną i pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Energooszczędny pakiet 3-szybowy pozwala cieszyć się wysokim komfortem cieplnym, dzięki czemu zaoszczędzisz na rachunkach za prąd. 

Okna dachowe Jastrzębie-Zdrój - wybierz pakiet dla siebie

Okna dachowe VELUX są dostępne w trzech kategoriach: Standard, Standard Plus oraz Premium. Możesz wybrać pakiet idealny dla siebie, dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb, ale i do Twojej kieszeni. Wszystkie kategorie charakteryzuje najwyższa jakość. 

Okna dachowe Jastrzębie-Zdrój - odpowiednia wentylacja 

Oprócz tego, że okna dachowe stanowią źródło naturalnego światła, zapewniają także dostęp do powietrza. Wszystkie okna dachowe marki VELUX zostały wyposażone w filtr, który gwarantuje powietrza bez kurzu i owadów. Dla jeszcze lepszej wentylacji, warto pomyśleć o montażu kilku okien w zespoleniu. Najczęściej spotykanym zestawem okiennym są dwa okna zamontowane obok siebie. W przypadku łączenia okien w zestawy przestrzegamy zasady: w poziomie łączymy okna tej samej wysokości, ale w praktyce są najczęściej tych samych rozmiarów. Natomiast w pionie łączymy okna o tej samej szerokości, ale aby urozmaicić architekturę wnętrza mogą być różnej długości. Wybrane przez Ciebie okna dachowe będą służyć przez kilka dobrych lat, właśnie dlatego podczas zakupu warto kierować się wysoką jakością produktów. Wybierając markę VELUX możesz mieć pewność, że wybierasz do swojego domu najlepsze produkty.