Okna dachowe Inowrocław - dystrybutorzy  VELUX

Zdecydowałeś się na budowę domu lub remont mieszkania i potrzebujesz okien skutecznie i trwale chroniących przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi? Dystrybutorzy firmy VELUX w Inowrocławiu posiadają w swojej ofercie szeroki wybór najwyższej jakości okien dachowych odpornych na uszkodzenia i niesprzyjające warunki. Proponujemy zapoznanie się z kluczowymi elementami naszej oferty. Przekonaj się, że warto postawić na okna VELUX.

Okna dachowe – Inowrocław – odporne w każdych warunkach

Łatwe w montażu, niezwykle trwałe i odporne na wodę, drewniano- poliuretanowe modele okien VELUX nie zawodzą w żadnych warunkach. Będą służyły przez lata, doskonale sprawdzą się w newralgicznych pomieszczeniach, w których ryzyko zabrudzeń i ekspozycji na wilgoć jest wysokie, jak łazienki czy kuchnie. Przy tym są energooszczędne dzięki znakomitym parametrom termoizolacyjnym będącym efektem zastosowania nowoczesnej technologii Thermotechnology oraz energooszczędnych dwukomorowych pakietów szybowych. Dzięki temu w kieszeni naszych klientów pozostają dodatkowe fundusze i mogą się oni cieszyć ciepłym i przytulnym poddaszem każdej zimy. Wentylacja zintegrowana z uchwytem otwierającym umożliwia wietrzenie pomieszczeń nawet wówczas, gdy okna są zamknięte.

Okna dachowe – Inowrocław – komfort użytkowania na pierwszym miejscu

Decydując się na okna firmy VELUX, nie musisz martwić się o nic ponad ich dostosowanie do swoich indywidualnych potrzeb. W ofercie firmy znajdują się zarówno modele otwierane manualnie,. Zarówno te otwierane od góry, jak i te otwierane od dołu są dostępne w takich samych cenach. Jednak wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu są automatycznie sterowane modele, szczególnie w przypadku trudno dostępnych, wysoko zamontowanych okien. Zdalnie obsługiwane okna mogą być zasilane elektrycznie, jak i w wariancie energooszczędnym, za pomocą energii solarnej. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy sterowaniem nimi za pomocą przycisku naściennego lub specjalnie przez nas do tego przygotowanej, aplikacji mobilnej.

Okna dachowe – Inowrocław – gdzie ich szukać?

Jeśli jesteście Państwo przekonani do zakupu okien VELUX lub potrzebujecie dodatkowych informacji na ich temat, zapraszamy do kontaktu z punktem dystrybucji znajdującym się w pobliżu, lub zdalny kontakt z doradcami VELUX. Udzielą oni dalszych wyczerpujących informacji na temat technologii wykonania naszych okien oraz wskazówek technicznych dotyczących wyboru odpowiednich modeli i ich montażu. Zachęcamy również do skorzystania z naszego konfiguratora okien dachowych. Wybierz ofertę VELUX i zainwestuj w najwyższy standard i jakość dla swojego domu!