Okna dachowe Inowrocław-dystrybutorzy  VELUX

 Zdecydowałeś się na budowę lub remont domu z poddaszem i potrzebujesz wysokiej jakości, energooszczędnych okien dachowych? Dystrybutorzy firmy VELUX w Inowrocławiu posiadają w swojej ofercie szeroki wybór okien dachowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przekonaj się, że warto postawić na okna dachowe VELUX.

Okna dachowe – Inowrocław – odporne w każdych warunkach

Łatwe w montażu, niezwykle trwałe i odporne na działanie wody, drewniano- poliuretanowe okna dachowe VELUX doskonale sprawdzą się w newralgicznych pomieszczeniach, w których ryzyko zabrudzenia i ekspozycji na wilgoć jest wysokie, jak łazienki czy kuchnie. Co więcej, w oknach zastosowano innowacyjny pakiet trzyszybowy, który gwarantuje wyższy stopień energooszczędności, lepszą izolację akustyczną i łatwiejsze czyszczenie. Dzięki innowacyjnej termoplastycznej czarnej ramce międzyszybowej TPS oraz zaawansowanej powłoce niskoemisyjnej na szybie wewnętrznej, osiągnięto korzystniejsze parametry energooszczędności. Zaawansowana technologicznie powłoka niskoemisyjna skutecznie zatrzymuje ciepło w domu, a w połączeniu z międzyszybową ramką gwarantuje jeszcze lepszą ochronę przed chłodem, a w konsekwencji niższe rachunki za ogrzewanie. Jak wszystkie okna dachowe VELUX, także te modele zostały wyposażone w wydajny system wentylacji, który umożliwia wietrzenie wnętrza nawet przy zamkniętym oknie. 

Okna dachowe – Inowrocław – komfort użytkowania na pierwszym miejscu

W zależności od potrzeb i wysokości ścianki kolankowej, możesz wybrać system otwierania okien dachowych. W ofercie firmy VELUX, w tej samej cenie, dostępne są okna w dwóch wersjach otwierania: z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. Wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu są automatycznie sterowane modele, szczególnie w przypadku trudno dostępnych, wysoko zamontowanych okien. Zdalnie obsługiwane okna mogą być zasilane elektrycznie lub za pomocą energii solarnej. Take okna można wygodnie otwierać i zamykać za pomocą klawiatury naściennej lub aplikacji mobilnej.  

Okna dachowe – Inowrocław – gdzie ich szukać?

Jeśli jesteście zdecydowaniu na zakup okien dachowych VELUX lub potrzebujecie dodatkowych informacji na temat naszych produktów, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów dystrybucji lub zachęcamy do kontaktu z doradcami VELUX. Nasi konsultacji udzielą wyczerpujących informacji na temat technologii wykonania naszych okien dachowych oraz wskazówek technicznych dotyczących wyboru odpowiednich modeli i ich montażu. Zachęcamy również do skorzystania z naszego konfiguratora okien dachowych. Wybierz rozwiązania VELUX i zainwestuj w najwyższy standard i jakość dla swojego domu!