Okna dachowe Gniezno - dystrybutorzy VELUX

Wysokiej klasy rozwiązania dla Twojego domu! Odpowiednio rozmieszczone okna dachowe VELUX doprowadzają na poddasze światło dzienne i świeże powietrze – przemyślana konstrukcja, możliwość wyboru systemu otwierania oraz zestaw unikalnych korzyści - to tylko niektóre z profitów, które klienci docenią w trakcie użytkowania. Produkty z naszej oferty możesz również kupić w lokalnym punkcie dystrybucji - od teraz także w Gnieźnie oraz okolicach.

Okna dachowe - Gniezno

Wszystko zaczyna się już w momencie montażu - przemyślana konstrukcja znacząco ułatwia i przyspiesza instalację. Nie bez znaczenia jest również kwestia utrzymania okna w czystości. Specjalna powłoka łatwo zmywalna zapobiega przywieraniu zabrudzeń, ułatwiając tym samym czyszczenie szyby  zewnętrznej. Wygodny system otwierania, dostępny jest wariancie górnym i dolnym. Dla jeszcze większego komfortu, klienci mogą zdecydować się na okna sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego. 
Nasza rozbudowana sieć dystrybucji obejmuje zarówno autoryzowane punkty sprzedaży w obrębie głównych aglomeracji, jak i dystrybutorów operujących na lokalnych rynkach. Dzięki temu nasze produkty kupisz również w Gnieźnie oraz okolicznych miejscowościach. Mapę autoryzowanych punktów handlowych znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

VELUX - okna dachowe dla Twojego domu!

Okna dachowe VELUX dostępne są w kilku wariantach, różniących się zakresem dodatkowych cech oraz funkcjonalności - począwszy od oferty Standard, poprzez linię Standard Plus, aż po modele Premium, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkowo, w każdej linii okna dachowe VELUX dostępne są w dwóch wersjach - drewnianej oraz drewniano-poliuretanowej, która jest odporna na wilgoć. Nie bez znaczenia jest także możliwość wyboru sposób otwierania - górny, dolny, klapowo-obrotowy czy modele sterowane elektrycznie.

Energooszczędny pakiet 3-szybowy zapewnia doskonałe parametry izolacyjne, a grubsze o 30% szyby skutecznie tłumią dźwięki o różnej częstotliwości, co z pewnością docenią mieszkańcy nieco bardziej ruchliwych osiedli. Nie bez znaczenia jest również łatwość w czyszczeniu - zewnętrzna powierzchnia szyby została pokryta specjalną łatwo zmywalną powłoką, na której zabrudzenia organiczne rozkładane są w wyniku promieniowania UV. Szczegółowe informacje na temat okien dachowych dostępnych w naszej ofercie, znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

Okna dachowe VELUX - Gniezno

Jeśli zainteresowała Cię oferta okien dachowych VELUX, więcej informacji na temat produktów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami lub odwiedź jeden z punktów sprzedaży w Gnieźnie.