Okna dachowe Gliwice -dystrybutorzy  VELUX

Okna dachowe Gliwice – inwestycja na lata 

W naszej ofercie, w tej samej cenie, dostępne są okna dachowe z górnym lub dolnym systemem otwierania. Pierwsze sprawdzą się w przypadku niskiej ścianki kolankowej. Pod oknem możemy wtedy ustawić biurko lub kanapę, gdyż nie utrudnią jego otwierania. Z kolei modele otwierane u dołu polecane są do pomieszczeń z wysoką ścianką kolankową. Musimy jednak pamiętać, że w tym przypadku lepiej nie ustawiać pod nimi mebli. 
 

Model w pełni dopasowany do potrzeb 

Aby zapewnić naszym klientom możliwość wyboru, nasze produkty zostały podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. 
Linia Standard - ta podstawowa opcja z pewnością przypadnie do gustu osobom, które szukają okien dachowych zapewniających najlepszą relację jakości do ceny. Do ich zalet należy przede wszystkim energooszczędny pakiet 3-szybowy, z pomocą którego zminimalizujesz straty ciepła w pomieszczeniu. Atutem jest również dwustopniowy system wentylacji, umożliwiający wentylację nawet przy zamkniętym oknie dachowym. 
Linia Standard Plus - to nowoczesne i energooszczędne okna wyposażone w innowacyjny pakiet 3-szybowy oraz nowe rozwiązania, gwarantujące doskonały widok oraz cichą i ciepłą przestrzeń w domu. Tym, co zwiększa ich funkcjonalność jest powłoka łatwozmywalna, która ułatwia usuwanie zabrudzeń z zewnętrznej strony poprzez oddziaływanie promieniowania UV. Dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki pokrywającej szkło, woda deszczowa usuwa zabrudzenia, spływając po całej tafli szyby. Dodatkowym udogodnieniem jest także lepszy współczynnik izolacji dźwiękowej, który pozwala zminimalizować hałas dobiegający z zewnątrz, a także doskonale zredukować odgłosy padającego deszczu. 

Okna dachowe – Gliwice – wysoki standard w każdym domu 

Linia Premium: to okna dachowe najwyższej jakości, które oferują wiele udogodnień zwiększających komfort użytkowania. W tej kategorii dostępne są okna z szybami superenergooszczędnymi, sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego, klapowo-obrotowe o podwójnym systemie otwierania, z możliwością uniesienia skrzydła do kąta 45 stopni, a także balkony dachowe i okna balkonowe.

Dlaczego warto wybrać okna dachowe Gliwice? 

Tworząc nasze produkty myślimy o ich maksymalnej użyteczności i funkcjonalności. Poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych i dobieramy najlepsze materiały pamiętając jednocześnie o zachowaniu najlepszej ceny. Sprawdź ofertę u jednego z dystrybutorów naszej marki w Gliwicach.