Okna dachowe Gdańsk - dystrybutorzy VELUX

W Gdańsku dostępne są produkty marki VELUX, które zyskały dużą popularność w naszym kraju dzięki swojej funkcjonalności oraz nieprzeciętnej trwałości. Firma VELUX oferuje automatycznie lub manualnie obsługiwane okna dachowe w różnych rozmiarach. 

Okna dachowe – oszczędzaj energię

Zatrzymaj ciepło na poddaszu i zainwestuj w szczelne okna VELUX. Wyposażone w wytrzymałą, hartowaną i energooszczędną szybę, skutecznie chronią wnętrze przed wychłodzeniem, zapewniając niezawodną izolację termiczną. Okna dachowe z konstrukcją ThermoTechnology™ z dodatkową uszczelką to mniejsze rachunki za energię i skuteczna bariera przed wiatrem i zimnym powietrzem.
Dzięki zintegrowanemu z uchwytem otwierającym systemowi wentylacyjnemu można wietrzyć pomieszczenia na poddaszu nawet przy zamkniętych oknach. Wbudowany filtr zatrzymuje kurz i owady. 

Okna dachowe – z myślą o komforcie

Decydując się na drewniano-poliuretanowe okna dachowe VELUX  nie musisz myśleć o konserwacji. Są odporne na działanie wilgoci, dlatego świetnie sprawdzą się w kuchni lub łazience. Ich jednolita powłoka jest gładka, dzięki czemu wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. W ofercie firmy VELUX dostępne są także modele zasilane energią elektryczną lub solarną. Wygodnie otwiera się je i zamyka za pomocą przycisku naściennego To praktyczne rozwiązanie w przypadku wysoko zamontowanych okien, do których mamy ograniczony dostęp. Zdalnie sterowane modele stanowią gwarancję wygodnej obsługi, a uzupełnione o system kontroli klimatu VELUX ACTIVE mogą otwierając się i zamykać automatycznie, w oparciu o dane pochodzące z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia i informacji z lokalnych stacji pogodowych. Gdy system wyczuje, że w pomieszczeniu jest za gorąco, automatycznie otworzy okna, by wpuścić świeże powietrza i przewietrzyć wnętrze. 

Okna dachowe – gdzie je kupić?

Chcesz kupić okna dachowe VELUX na swoje poddasze Sprawdź, gdzie mieści się najbliższy punkt dystrybucyjny naszej marki i odwiedź go, by przyjrzeć się bliżej ofercie VELUX. Możesz też skonsultować się z naszym doradcą, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Nie zwlekaj z zakupem i skorzystaj z oferty VELUX już dziś!