Okna dachowe Gdańsk - dystrybutorzy VELUX

W Gdańsku dostępne są produkty marki VELUX, które zyskały dużą popularność w naszym kraju dzięki swojej funkcjonalności oraz nieprzeciętnej trwałości. Firma VELUX oferuje automatycznie lub manualnie obsługiwane okna dachowe w różnych rozmiarach, klapowo-obrotowe oraz obrotowe, z dolnym lub górnym systemem otwierania.

Okna dachowe – Gdańsk – oszczędzaj energię

Zatrzymaj ciepło na poddaszu i zainwestuj w energooszczędne okna VELUX. Wyposażone w energooszczędne pakiety szybowe skutecznie chronią wnętrze przed wychłodzeniem, zapewniając niezawodną izolację termiczną. Okna dachowe z konstrukcją ThermoTechnologyTM gwarantują przyjemne ciepło zimą, chroniąc domowników przed marznięciem nawet w najbardziej mroźne dni. Ich montaż sprzyja nie tylko komfortowi, ale także oszczędności. Dostępne w ofercie VELUX okna nie ograniczają jednak dostępu świeżego powietrza. Dzięki wydajnemu systemowi wentylacyjnemu można wietrzyć pomieszczenia na poddaszu nawet przy zamkniętych oknach. Wbudowany filtr zapewnia świeżość powietrza, eliminując zanieczyszczenia z zewnątrz oraz chroniąc przed owadami.

Okna dachowe – Gdańsk – z myślą o komforcie

Decydując się na drewniano-poliuretanowe okna VELUX możesz zrezygnować z ich konserwacji. Ich jednolita powłoka i gładkie naroża sprawiają, że nie gromadzi się w nich brud. Utrzymanie w czystości ich szyby również z pewnością nie sprawi Ci problemu. Możesz bez trudu obrócić ich skrzydło i użyć zasuwki do jego zablokowania. Okna dachowe to nie tylko manualnie obsługiwane, ale też zdalnie sterowane modele, zasilane energią elektryczną lub solarną. Ich otwieranie oraz zamykanie wymaga użycia przycisku na naściennym panelu. To praktyczne rozwiązanie w przypadku wysoko położonych okien, do których mamy ograniczony dostęp. Zdalnie sterowane modele stanowią gwarancję wygodnej obsługi, a wraz z systemem VELUX ACTIVE otwierają się i zamykają automatycznie, w oparciu o dane pochodzące z wewnętrznych czujników jakości powietrza. Okna elektryczne i solarne mają wbudowany czujnik deszczu, dzięki temu nie musisz obawiać się niespodziewanych opadów, gdy jesteś z dala od domu, gdyż zamkną się jak tylko spadnie pierwsza kropla.

Okna dachowe – Gdańsk – gdzie je kupić?

Chcesz kupić okna dachowe VELUX dla swojego poddasza? A może potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź, gdzie mieści się najbliższy punkt dystrybucyjny naszej marki i odwiedź go, by przyjrzeć się bliżej ofercie VELUX. Możesz też skonsultować się z naszym doradcą, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Nie zwlekaj z zakupem i skorzystaj z oferty VELUX już dziś!