Okna dachowe Dąbrowa Górnicza - VELUX

Poddasze to przestrzeń o ogromnym potencjale. Można stworzyć tam pokój dla dziecka, domowe biuro, sypialnię, a nawet łazienkę lub kuchnię. Ważnym elementem poddasza są okna dachowe, które doprowadzają światło dzienne i umożliwiają wentylację. Okna dachowe VELUX sprawdzą się w nowo wybudowanym, jak i remontowanym budynku. W naszej ofercie znajdziesz okna dachowe otwierane manualnie (od góry lub od dołu), klapowo-obrotowe, a także sterowane elektrycznie. 

Okna dachowe - Dąbrowa Górnicza

Tworząc nasze produkty myślimy o ich maksymalnej użyteczności i funkcjonalności. Poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, testujemy, badamy i dobieramy najlepsze materiały pamiętając jednocześnie o zachowaniu najlepszej ceny. To właśnie dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym możemy proponować konstrukcje tak solidne i estetyczne, a do tego zgodne z najnowszymi przepisami budowlanymi. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj nasze produkty!


Światło i świeże powietrze z VELUX!

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia- naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.

Okna dachowe od sprawdzonego producenta

Osobom, które szukają atrakcyjnych cenowo, a do tego estetycznie wykonanych okien dachowych, polecamy linię Standard, w której dostępne są okna z górnym lub dolnym systemem otwierania. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne.

Okna z linii Standard Plus będą odpowiednie dla każdego, kto szuka nowoczesnych i bardziej komfortowych rozwiązań. Zostały wyposażone w rozwiązania zwiększające komfort ich użytkowania. Oprócz energooszczędnego pakietu 3-szybowego posiadają także powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, dzięki czemu dłużej pozostają̨ czyste, a mieszkańcy mogą cieszyć się przejrzystym widokiem, bez częstego mycia. Co więcej, szyby w oknach z linii Standard Plus są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności. Redukcja hałasów z zewnątrz oraz szumu deszczu to kolejna zaleta konstrukcji, która zadowoli tych nieco bardziej wymagających.

Linia Premium to wysokiej klasy okna dachowe wyposażone w system elektrycznego sterowania, klapowo-obrotowe, a także niestandardowe rozwiązania: okna balkonowe, balkony dachowe. Klienci mogą wybierać spośród szyb bezpiecznych, z pakietem wyciszania deszczu i superenergooszczędnych dwukomorowych. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów oferty. Zachęcamy także do tego, aby okna dachowe kupić w lokalnym sklepie budowlanym na terenie Dąbrowy Górniczej.